Poprzedni artykuł: Księżniczka Charlotte to kopia Elżbiety II – wyciekły zdjęcia z dzieci... Następny artykuł: Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży? Gwiazda odpowiada

Agnieszka Kaczorowska mocno schudła - „mam ochotę dać Pani kanapkę”

Kobieta,
,
, tagi: dieta, Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska schudła. Zawsze była w formie, jednak tym razem fani są zaniepokojeni.

Agnieszka Kaczorowska nigdy nie mogła narzekać na swoją figurę. Zawdzięczała to m.in. zdrowej diecie, ćwiczeniom i miłości do tańca. Nic więc dziwnego, że po urodzeniu swojego pierwszego dziecka w lipcu zeszłego roku szybko wróciła do formy, a fani przyznali, że macierzyństwo zdecydowanie jej służy. W ostatnim czasie zaczęli się jednak o nią martwić. Ostatnie zdjęcie aktorki stało się powodem do dyskusji na temat jest wagi. Na opublikowanej na Instagramie fotografii widać, że Kaczorowska bardzo schudła.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska już planuje drugie dziecko?

Agnieszka Kaczorowska schudła – fani przestrzegają aktorkę

Agnieszka Kaczorowska zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym siedząc na wannie, prezentuje kosmetyki do kąpieli dla dzieci.

Ach te nasze rytuały! Uwielbiamy rodzinny czas kąpieli! - napisała aktorka pod postem, reklamując produkt.

Powodem do dyskusji stała się jednak nie tylko pielęgnacja dziecka, ale również wygląd Agnieszki Kaczorowskiej. Obserwujący przyznali, że nowa fryzura odejmuje młodej, 27- letniej aktorce lat. Gwiazda w ostatnim czasie skróciła włosy o ok. 30 cm. Zauważyli jednak również niezwykle szczupłe ręce i smukłe dłonie.

Pięknie Pani wygląda, ale mam ochotę dać Pani kanapkę! Taka szczuplutka... - napisała jedna z fanek.

Strasznie nienaturalne to zdjęcie, ręce, dłonie, sama skóra i kości, albo za bardzo przerobione, albo jakaś anoreksja się tu szykuje - zasugerowała inna.

Agnieszka Kaczorowska szybko odpowiedziała fanom i zapewniła ich, że je dużo kanapek. Nie odniosła się jednak do pytań o sposób na tak szybkie odchudzanie. Rzeczywiście wygląda zbyt szczupło?

Naszym zdaniem duże znaczenie ma tutaj przede wszystkim perspektywa, z jakiej zdjęcie zostało wykonane oraz pozycja, jaką przybrała Agnieszka Kaczorowska. Jak można zauważyć na Instagramie gwiazdy, dba ona o zdrowe odżywianie i ruch:)

Zobacz także:Agnieszka Kaczorowska ścięła włosy o 30 cm!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 lutego 2020, 21:13

Nasze propozycje