Poprzedni artykuł: Ta kobieta chce zoperować swoją 14-letnią córkę, by została influencer... Następny artykuł: Gwiazda serialu 'Zniewolona' przyleciała do Polski! Pojawiła się z......

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcia z... siostrą!

Kobieta, , tagi: Agnieszka Kaczorowska
Aga Kaczorowska dzieli się z nami wybranymi chwilami ze swojego macierzyństwa. Teraz pokazała na Instagramie starszą siostrę. Okazuje się, że ta, kilka dni po tym, jak mała Emilia przyszła na świat, napisała na prywatnym profilu coś ważnego.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela relacjonowali cały okres oczekiwania na swojego pierwszego potomka. Poród nieco się opóźnił, jednak już z końcem lipca para została rodzicami. Szybko pochwalili się pierwszym zdjęciem córeczki w social mediach. Już wcześniej znaliśmy płeć, ale rodzice długo nie chcieli zdradzić, jak mała ma na imię. Spotkały ich nawet z tego powodu nieprzyjemności, kiedy to jedna z internautek pisała obraźliwe komentarze skierowane w stronę matki i dziecka.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na radykalny krok: "Udajemy się na policję"

Siostra Agnieszki Kaczorowskiej

W końcu Kaczorowska zdradziła imię - jej mała córeczka to Emilia. Postanowiła jednak, że od tej pory nie będzie pokazywać twarzy dziecka ze względu na jego bezpieczeństwo. Aktorka i tancerka pokazała za to swoją o kilka lat starszą siostrę.

Źródło: Instagram

Fani przyznali, że gdyby nie podpis pod zdjęciem, nie wiedzieliby, że Aga ma rodzeństwo. A wy o tym wiedzieliście?

Jolanta Kaczorowska nie ma nic wspólnego z show-biznesem, podobnie jak ich brat Piotr. Pomimo tego, że siostra nie przebywa na stałe w Polsce, są z Agnieszką bardzo blisko. Nic dziwnego, że poród młodszej siostry bardzo poruszył Jolę. Gdy tylko wzięła na ręce małą Emilię, dodała na swój Instagram wzruszający status:

Nie ma znaczenia, czy to Ty urodziłaś dziecko, czy twoja siostra – miłość, którą czujesz, jest tak samo wielka – poznajcie moją piękną siostrzenicę. 

Dumna ciocia pogratulowała rodzicom i obiecała, że będzie rozpieszać siostrzenicę, jak tylko może. Jolanta sama posiada dwie córki, z którymi na stałe mieszka w Wielkiej Brytanii. Jej hobby to ręcznie robione torby i akcesoria plecione z włóczki. Kocyk z napisem "ciocia mi zrobiła" podarowała małej w jej pierwszych dniach życia.

Uważacie, że Aga i Jola wyglądają jak siostry?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2020, 01:48

Nasze propozycje