Poprzedni artykuł: Księżna Meghan oskarżona o plagiat. Słusznie? Następny artykuł: Meghan Markle i książę Harry będą mieli jeszcze tylko JEDNO dziecko! D...

Agnieszka Kaczorowska wyszła ze szpitala! Są pierwsze zdjęcia aktorki po porodzie

Kobieta, , tagi: Agnieszka Kaczorowska
Jak Agnieszka Kaczorowska-Pela wygląda zaledwie cztery dni po urodzeniu dziecka?

Świeżo upieczeni rodzice z uśmiechem na ustach pozowali do zdjęć paparazzi. Zdawali się nie przejmować ich obecnością i spokojnie udali się do samochodu. Agnieszka Kaczorowska-Pela zdążyła się już przywitać z fanami na Instagramie, gdzie poinformowała ich, że właśnie zaczynają rodzinną przygodę.

Agnieszka Kaczorowska wyszła ze szpitala

Maluch przyszedł na świat 26 lipca i to sporo po terminie, czym Agnieska Kaczorowska-Pela bardzo się stresowała. Zwłaszcza, że fani nieustannie wypytywali ją na profilach społecznościowych, kiedy pochwali się maleństwem. Wszystko jednak skończyło się dobrze i dziecko od czterech dni jest już na świecie. Mimo że płeć Agnieszka i Maciej wyjawili, gdy tylko się o niej dowiedzieli, imienia dziewczynki nie zdradzili do tej pory. Liczymy jednak, że niedługo podzielą się również i tą informacją.

Para dała się również przyłapać przed wejściem do szpitala, kiedy razem z dzieckiem opuszczała już porodówkę. Na zdjęciach Agnieszka Kaczorowska-Pela ubrana jest w czerwoną luźną sukienkę z odcięciem pod biustem. Do tego dobrała bardzo modne klapki z kokardą oraz niewielką torebkę. W ręku trzymała również bukiet kwiatów, który prawdopodobnie dostała od męża. Przyglądając się zdjęciom, nietrudno zauważyć, że tancerka ma zrobiony delikatny makijaż.

W naszej galerii możecie zobaczyć natomiast pierwsze zdjęcia aktorki po wyjściu z porodówki. Naszym zdaniem wygląda pięknie, a macierzyństwo bez wątpienia jej służy.

Zdjęcie główne: Instagram.com/agakaczor

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 stycznia 2020, 07:16

Nasze propozycje