Poprzedni artykuł: Zdjęcie Kylie Jenner z córeczką było najpopularniejszym zdjęciem na In... Następny artykuł: Czyżby Ewa Farna schudła? Fani piszą - "Chudzina!"

Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowy brzuszek w pięknej stylizacji z sieciówki

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli o przyszłym rodzicielstwie. Zdradzili również imię dziecka.

Rok 2018 był przełomowy dla Agnieszki Kaczorowskiej. Pod koniec kwietnia aktorka przyjęła oświadczyny swojego ukochanego, tancerza i choreografa, Macieja Peli, po zaledwie kilku miesiącach związku. Ze ślubem para również nie chciała czekać  i powiedziała sobie sakramentalne „tak” niecałe pięć miesięcy po zaręczynach. Bajkowa ceremonia w pięknej scenerii Toskanii i zachwycające zdjęcia sukni ślubnej gwiazdy zelektryzowały polskie media. Jednak to informacja o ciąży aktorki, którą zakochani ujawnili w Sylwestra, była prawdziwym zaskoczeniem dla fanów Kaczorowskiej.

Choć to jej pierwsza ciąża, Agnieszka Kaczorowska już dzieli się z innymi poradami na temat macierzyństwa - postanowiła nawet stworzyć specjalny cykl dla młodych mam. Na początku stycznia wystartowała z kanałem na YouTube - „Będę Mamą” - na którym porusza tematy z zakresu aktywności fizycznej czy odżywiania podczas ciąży.

W środę wraz ze swoim mężem Agnieszka pojawiła się ze swoim mężem w studio „Dzień Dobry TVN”, gdzie opowiedzieli o tym, jak szykują się do roli przyszłych rodziców. Zdradzili również plany odnośnie imienia dziecka.

Agnieszka Kaczorowska w TVN w stylizacji z sieciówki

Trzeba przyznać, że ciąża naprawdę służy Agnieszce, a aktora wygląda wręcz kwitnąco.  W studio "Dzień Dobry TVN” gwiazda zachwyciła wszystkich w studio swoją stylizacją, podkreślającą ciążowy brzuszek. Aktorka wybrała błękitną dopasowaną bluzkę z rękawem 3/4, którą zestawiła z połyskującą cekinową spódnicą w kolorze baby blue z Mango. Całość dopełniły kozaki w najmodniejszym w tym sezonie wzorze w węża, również kupione w Mango.

Zdjęcie: EastNews/Materiały prasowe Mango

Spódnica pochodzi z zeszłorocznej kolekcji Mango (obecnie dostępna jest tylko jej złota wersja), ale kozaki możecie nadal kupić i w to w świetnej cenie. Z 299,90 zł wężowe buty zostały przecenione na 139,90 zł.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela o imieniu dziecka

W środowym odcinku „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela opowiedzieli, jak szykują się do roli przyszłych rodziców. Zapytani o to, czy chcieliby by ich dziecko poszło w ich ślady i tak jak oni w przyszłości zostało tancerzem, para z uśmiechem na ustach przyznała, że chce zostawić dziecku wolną wolę i nie będzie wywierać na swojej pociesze presji. Dla nich najważniejsze jest to, by dziecko miało własne pasje.

Małżeństwo przyznało, że wiedzą już, jakie imię nadadzą swojemu dziecku.

Jakieś tam mamy – bez wahania powiedziała Agnieszka. Co do chłopca mieliśmy od razu dodała.

Maciej Pela dokończył myśl ukochanej.

Tak, co do chłopca mieliśmy od razu pomysł. Natomiast jeśli chodzi o imię dla dziewczynki, no to tutaj jeszcze rozmawiamy – przyznał.

Dziennikarka Anna Kalczyńska zaciekawiona tym, czy para zdecydowała się na bardzo popularne imię, postanowiła dopytać małżonków o wybrane imię dla chłopca.

Słuchajcie, no jesteśmy bardzo ciekawi. Ostatnio rozmawialiśmy o tym, jakie imiona najczęściej i najchętniej wybierają Polacy, więc ciekawi jesteśmy, jakie imię wybraliście dla chłopca – spytała.

Kaczorowska bardzo szybko zabrała głos.

Żadne z tych najbardziej popularnych. Jeszcze nie chcemy zdradzać. Jak zobaczyliśmy tę listę, to wśród imion dziewczynek pojawiły się te, które i nam przyszły na myśl, więc zaczęliśmy się mocniej zastanawiać, czy rzeczywiście chcemy, żeby to była kolejna z tych dziewczynek – powiedziała.

Jak myślicie, na jakie imię w końcu się zdecydują?

Zdjęcie: EastNews

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 lutego 2020, 03:26

Nasze propozycje