Poprzedni artykuł: Katarzyna Bujakiewicz zdradziła, jak wyglądała jej przyjaźń z Anią Prz... Następny artykuł: Dakota Johnson ma nowy tatuaż. Takiego wzoru nikt się nie spodziewał

Agnieszka Kaczorowska po raz pierwszy oficjalnie pokazała nowego chłopaka

Agnieszka Kaczorowska jest zakochana. W kim? Czy para pasuje do siebie? Zobaczcie:)

Agnieszka Kaczorowska ma chłopaka. Gwiazda stała się rozpoznawalna w całej w Polsce dzięki roli Bożenki w serialu "Klan". Na początku jej aktorskiej kariery mało kto wiedział, że wtedy jeszcze dziecko, ma ogromną pasję, jaką jest taniec,w którym osiągnęła międzynarodowe sukcesy. Dzisiaj możemy więc oglądać ją również w tanecznych show. Agnieszka Kaczorowska poszła też o krok do przodu. Otworzyła szkołę taneczną Danceworld.

Polecamy:  Jennifer Lopez ma siostrę bliźniaczkę? Ta kobieta jest do niej łudząco podobna!

Chłopak Agnieszki Kaczorowskiej

Aktorka stara się chronić swoje życie prywatne. W kwietniu jednak paprazzi wypatrzyli Agnieszkę Kaczorowską na randce z nowym chłopakiem, ale wtedy jeszcze para nie zdecydowała się na oficjalne wystąpienia na wydarzeniach medialnych.
Jednak z okazji otwarcia szkoły tanecznej Danceworld, Agnieszka Kaczorowska po raz pierwszy oficjalnie pokazała się ze swoim partnerem, Maciejem Zadykowiczem. Poznali się oni podczas kręcenia musicalu o Janie Pawle II.

Polecamy:  Najnowszy trend w medycynie estetycznej to upodabnianie się do... Melanii i Ivanki Trump!

Zobaczcie, jak para razem się prezentuje. Pasują do siebie?:)

Foto: EastNews

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 15:54

Zobacz także

Nasze propozycje