Poprzedni artykuł: Nie uwierzycie, gdzie jeszcze kobiety nakładają sobie brokat! Następny artykuł: Karolina Plachimowicz szokuje. Wygina zoperowane ciało na Instagramie

Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na radykalny krok: 'Udajemy się na policję'

Aktorce i tancerce nie było dane w spokoju cieszyć się nowo narodzoną córeczką. Internetowy hejter grozi dziecku Kaczorowskiej śmiercią!

Internetowy hejter uwziął się na Kaczorowską i pozostawia przy jej zdjęciach mrożące krew w żyłach komentarze. Ta osoba posunęła się nawet do grożenia śmiercią dziecku gwiazdy! Agnieszka Kaczorowska zwróciła się do fanów z prośbą o pomoc oraz zapowiedziała, że sprawą zajmie się także policja.

Zobacz także: Fala hejtu na Annę Wendzikowską. Dziennikarka naprawdę naraziła zdrowie i życie swojego dziecka?

Atak na Agnieszkę Kaczorowską i jej dziecko

Agnieszka Kaczorowska opublikowała na Stories zrzut z ekranu smartphona, na którym widać nienawistne komentarze anonimowego internauty. Kiedy się to czyta, włos jeży się na głowie! Aż trudno sobie wyobrazić, że ktokolwiek mógł napisać coś takiego z myślą o dwutygodniowym dziecku... Internetowy hejter między innymi "życzy" dziecku Kaczorowskiej śmierci na AIDS i żałuje, że dziewczynka nie zmarła przy swoich narodzinach. I to nie koniec! Ta sama osoba grozi córeczce gwiazdy:

Twój bachor martwy, jak (nie) zdradzisz imienia

Fot.: Instagram

Okazuje się, że komentarze o podobnej treści pojawiały się od dłuższego czasu, a ich autorem - jak podejrzewa Agnieszka Kaczorowska - była jedna i ta sama osoba posługująca się kilkoma różnymi, fejkowymi kontami na Instagramie. Kaczorowska poprosiła fanów o zgłaszanie agresywnych komentatorów administracji Instagrama. Gwiazda zdradziła też, że planuje z mężem poinformować o internetowych atakach policję.

Agnieszka Kaczorowska nie jest pierwszą gwiazdą, której dziecku grożono. Jakiś czas temu, jeszcze w trakcie ciąży Olga Kalicka opublikowała treść komentarzy, w których autor życzył jej między innymi, żeby jej dziecko urodziło się martwe i "żeby zdechło".

Zobacz także: Marina Łuczenko-Szczęsna odgryzła się hejterowi!

Naszym zdaniem osoba, która w taki sposób komentowała zdjęcia Agnieszki Kaczorowskiej i groziła jej dziecku śmiercią musi być mieć problemy emocjonalne. W inny sposób nie potrafimy wytłumaczyć tego poziomu agresji i nienawiści - zwłaszcza, że jest ona wymierzona w dwutygodniowe dziecko. Tak czy inaczej, mamy nadzieję, że policja wytropi autora tych komentarzy i upewni się, że jego groźby są tylko słowne.

A wy co myślicie o ataku na Agnieszkę Kaczorowską i jej córeczkę?

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 sierpnia 2019, 03:39

Nasze propozycje