Poprzedni artykuł: Ewa Farna wróciła do koncertowania. Młoda mama wygląda kwitnąco Następny artykuł: Tym zdjęciem Kinga Rusin zrobiła wrażenie na internautach!

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" pokazała zdjęcie w krótkich włosach

Kobieta,
,
, tagi: krótkie włosy, metamorfozy gwiazd
Wiele osób kojarzy Agnieszkę Kotońską jako blondynkę z długimi włosami. Tym razem jednak wszystkich zaskoczyła.

Agnieszka Kotońska jest gwiazdą programu telewizji TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Jej znakami rozpoznawczymi w programie były m.in. sztuczne rzęsy, wyrazisty makijaż i doczepiane włosy. Ostatnio jednak zaczęła się skłaniać ku bardziej naturalnemu lookowi i zaczęła zaskakwiać swoich fanów. Na Instagramie śledzi ją bowiem ponad 180 tys. osób!

Metamorfoza Agnieszki Kotońskiej

Co jakiś czas celebrytka pokazuje na swoim Instagramie efekty swojej spektakularnej metamorfozy, która zaszła w jej wyglądzie w ostatnich miesiącach. Najbardziej rzuca się w oczy utrata kilogramów, którą chwali się Agnieszka Kotońska. Nic w tym dziwnego - zrzuciła kilka kilogramów!

Zobaczcie także:  One wzięły udział w kontrowersyjnym programie "Warsaw Shore". Teraz sa nie do poznania...

To jednak nie wszystko. Ostatnio zaprezentowała, jak wygląda bez... doczepianych włosów! Czy ktoś w ogóle probówał ją sobie bez nich wyobrazić? Choć wiele wskazuje na to, że celebrytka akurat z doczepów nie zrezygnuje na stałe, to jednak jej fani byli pod wrażeniem, jak się prezentuje w krótkich włosach.

Wśród komentarzy przeważały zachwyty fanów. 

"Ale te krótkie włosy są mega "
"W długich włosach wyglądasz fajnie, ale w krótkich czadowo "
"Jaka piękna zmiana "

Jednak sądząc po następnych zdjęciach, była to tylko tymczasowa zmiana - celebrytka pokazała się chwilę przed przedłużeniem włosów i nie ma zamiaru na dłużej rezygnować z fryzury, z którą ją wszyscy kojarzą. Choć może kiedyś posłucha głosów fanów, którzy byli pod wrażeniem jej krótkich włosów? 

Niemniej jednak warto zauważyć, że Agnieszka Kotońska już coraz rzadziej decyduje się na robienie loków. W jej stylizacjach przeważają proste włosy, w których naszym zdaniem wygląda dużo lepiej.

W której wersji wolicie Agnieszkę Kotońską - z długimi czy krótkimi włosami?

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

3 kwietnia 2020, 10:10

Nasze propozycje