Poprzedni artykuł: Już w ten weekend odbędzie się sekretny ślub Agnieszki Szulim i Piotra... Następny artykuł: Małgorzata Rozenek w niewinnej bieli świętuje finał „Projektu Lady”

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak już po ślubie – zobacz przepiękną suknię ślubną panny młodej

Kobieta,
Wczoraj w Wenecji Agnieszka Szulim w sukni bizuu powiedziała „tak” swojemu ukochanemu, Piotrowi Woźniakowi-Starakowi. Zobacz zdjęcia ze ślubu sezonu!

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak są już małżeństwem!

Pierwsze zdjęcia młodej pary z wczorajszej pełnej przepychu uroczystości zamieściła na swoim Instagramie i Snapchacie siostra pana młodego, Julia, która pochwaliła się także tym, że złapała welon.

Dziennikarka TVN-u nie mogła się zdecydować na jedną suknię, na ślub włożyła więc białą gorsetową suknię z odsłoniętymi ramionami (zgodną z sezonowymi trendami!), którą specjalnie dla niej uszyły Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak z marki bizuu. Na wesele Szulim przebrała się w kreację w odcieniu karminowej czerwieni.

Te pełne dramatyzmu kreacje idealnie pasowały do klimatu Wenecji – możemy wyobrazić sobie Szulim tańczącą w nich na balu u doży w XVI wieku. 

Wybranek Agnieszki do ślubu przystąpił z rozpiętą koszulą, a na przyjęcie zawiązał muchę. Jeszcze nigdy nie wyglądał na tak szczęśliwego! Młodej parze życzymy wszystkiego wspaniałego!

zdjęcia: materiały PR

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 07:48

Zobacz także

Nasze propozycje