Poprzedni artykuł: Ważą ponad 100 kilo, a... jak tańczą! Te dziewczyny kochają swój rozmi... Następny artykuł: Wyglądają jak bliźniaczki, a nie mają ze sobą nic wspólnego! I jest ic...

Agnieszka Włodarczyk szczerze o związku z Krawczykiem: "Zaczęłam się przygotowywać do założenia rodziny, ale..."

Aktorka mówi, że jej związek był "perfekcyjną iluzją"! Co jeszcze zdradziła? Wybaczyła?

Tym związkiem "żyła" cała Polska. Pamiętamy, jak wielkie emocje wywołała informacja, że Mikołaj Krawczyk rozstał się z wieloletnia partnerką Anetą Zając (ma z nią dwóch synów) i związał z koleżanką z planu - Agnieszką Włodarczyk. Słynny wywiad w "VIVIE!", w którym para mówiła o sobie: "jedno ciało astralne" - był szeroko komentowany. Kiedy jednak emocje wokół pary opadły, wydawało się, że naprawdę są ze sobą szczęśliwi. Dlatego tak wielkim zaskoczeniem było ich rozstanie po czterech latach w lutym 2016 roku.

Oboje nie chcieli wówczas mówić o swoim życiu prywatnym. Dopiero teraz (mija rok!) Agnieszka Włodarczyk w wywiadzie dla "Gali" opowiada o tym, jak wówczas się czuła, jakie miała plany, marzenia.

Ostatni związek, czteroletni, to czas, gdy zaczęłam się przygotowywać do założenia rodziny, ale nie wyszło… [...] Musiałam przeżyć żałobę po związku, który miał być na całe życie, a okazał się perfekcyjną iluzją - mówi Włodarczyk w "Gali".

Musimy przyznać, że wypowiedź Agnieszki bardzo nas poruszyła. Aktorka opowiada także o tym, jak dziś patrzy na mężczyzn...

Tego, że warto być zdrową egoistką, słuchać siebie i swoich potrzeb. W związku nie powinniśmy rezygnować z naszych pragnień, by zadowolić partnera. Na pewno musimy mieć swoje życie, a nie tylko to wspólne. Zakochując się, nie można zapominać o bliskich, bo to oni pomagają ci się podnieść po ewentualnej porażce. Bez nich człowiek zostaje sam. Nauczyłam się też wybaczać... To chyba najważniejsza lekcja, jaką odrobiłam - tłumaczy w "Gali".

Czy wy też uważacie, że czas najlepiej leczy rany?

Zobacz także: 5 sposobów żeby... zniszczyć swój związek

Zapisz

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 15:07

Zobacz także

Nasze propozycje