Poprzedni artykuł: Najbardziej znane internetowe influencerki na okładce 'Vivy!' z okazji... Następny artykuł: Stany też mają swoją Edytę Górniak... Fergie zmasakrowała hymn USA na...

Agnieszka Włodarczyk w końcu wypowiedziała się o ślubie byłego. Sprowokował ją złośliwy komentarz

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk zdradzili, że wzięli cichy ślub. Jak na tę informację zareagowała była ukochana aktora?

Podczas premiery serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem", oczy wszystkich zwróciły się w kierunku dłoni Sylwii Juszczak, na której widniała obrączka! Jak się okazało, aktorka wyszła za mąż za swojego partnera, o 4 lata młodszego Mikołaja Krawczyka. Ceremonia ponoć odbyła się w gronie najbliższych, a media zupełnie ją przeoczyły.

Polecamy:  Agnieszka Kaczorowska ma nowego chłopaka. Pokazali urocze zdjęcia na Instagramie

Agnieszka Włodarczyk o ślubie Mikołaja Krawczyka

Nie da się ukryć, że związki Mikołaja Krawczyka od jakiegoś czasu były głośno komentowane. Kilka lat temu wziął ślub z koleżanką z serialu "Pierwsza miłość", Anetą Zając, z którą ma dwóch synów. Potem zostawił rodzinę dla Agnieszki Włodarczyk. Wiele osób go potępiło za romans na planie, ale mimo wszystko miłość tych dwojga przetrwała 4 lata. Podobno wśród powodów rozstania był m.in. stres związany z urządzaniem wspólnego gniazdka i pasja Włodarczyk do pomagania zwierzętom. 

Przez wiele miesięcy razem go remontowali i urządzali, przeżyli wtedy sporo stresów, co odbiło się na ich relacjach. Aga była sfrustrowana brakiem stałej pracy i zajęta własnymi sprawami. Miała coraz mniej czasu dla Mikołaja.(...) Mikołaj podziwiał jej poświęcenie i pomagał przy zwierzętach, jednak na dłuższą metę taki obowiązek, a właściwie styl życia, mógł mu nie odpowiadać - mówi informator w magazynie "Na Żywo".

Ponieważ para lubiła opowiadać o swojej wielkiej miłości i przeznaczeniu, wszyscy zastanawiali się, jak Agnieszka Włodarczyk zareaguje na wieść o cichym ślubie byłego partnera. W komentarzu pod jednym z jej zdjęć na Instagramie, jeden z fanów napisał: "a Krawczyk już po ślubie". Jak to skomentowała aktorka? "To super:) Cieszę się jego szczęściem" - czytamy w odpowiedzi. 

agnieszka włodarczyk z bratem

Źródło zdjęcia:  Instagram

Spodziewaliście się takiej reakcji aktorki? W końcu nie każda gwiazda odpowiada na złośliwe komentarze na Instagramie...

źródło zdjęcia głównego:  Instagram/ONS

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 20:00

Zobacz także

Nasze propozycje