Poprzedni artykuł: Instagram usuwa upiększające filtry Następny artykuł: Młodsza o 36 lat żona Apoloniusza Tajnera o wspólnym wychowywaniu dzie...

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła szczegóły ostatniego filmu jej męża

Kobieta, , tagi: Agnieszka Woźniak-Starak
Okazuje się, że sytuacji kryzysowych podczas tworzenia "Ukrytej Gry" nie brakowało. O wszystkim opowiedziała Agnieszka Woźniak-Starak.

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak stworzył wiele wspaniałych produkcji. Odpowiadał między innymi za realizację takich filmów jak "Bogowie" czy "Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Ostatnie jego dzieło wejdzie do kin 8 listopada.

Film nosi tytuł "Ukryta Gra" i jest jedną z tych produkcji, której premiery tragicznie zmarły reżyser bardzo wyczekiwał. Nic dziwnego, że Agnieszka Woźniak-Starak próbuje teraz zrobić wszystko, aby zachęcić jak największe grono osób do obejrzenia go. Na jej Instagramie pojawił się wpis, w którym zdradziła kulisy powstawania tego filmu. Padły wzruszające słowa...

Agnieszka Woźniak-Starak o filmie "Ukryta Gra"

Kiedy smutne informacje o wypadku na jeziorze Kisajno potwierdziły się, dziennikarka zniknęła z social mediów oraz show-biznesu. Od jakiegoś czasu stara się jednak wrócić chociaż w małej części na branżowe tory. Najpierw pojawiła się na oficjalnej premierze "Ukrytej Gry" podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni. Później w towarzystwie rodziców jej nieżyjącego męża przyjechała na Galę Herbapol Esencja Natury. Mimo że od tragedii minęło zaledwie kilka tygodni, Agnieszka Woźniak-Starak zebrała się w sobie i nawet uśmiechała się do zdjęć.

Tym razem postanowiła opowiedzieć coś więcej niż można przeczytać w internecie na temat filmu "Ukryta Gra". Produkcja powstawała pod okiem Watchout Studio oraz innych ludzi przez trzy lata. Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że to był trudny projekt, ale jest dumna z całej ekipy i cieszy się, że przynajmniej w małym stopniu mogła być jego częścią. 

Razem z Joasią Sulmirską i Krzyśkiem Arszennikiem przygotowaliśmy making of „Ukrytej gry”, czyli reportaż o kulisach powstawania filmu, a sytuacji kryzysowych, wierzcie mi, nie brakowało. Mogłabym o tym filmie pisać bez końca, o wspaniałej scenografii Allana Starskiego (musicie zobaczyć jak spektakularnie wyczarował Brooklyn na warszawskiej Pradze!), o niesamowitych zdjęciach Pawła Edelmana, o Billu Pullmanie, który jest chyba najbardziej uroczym człowiekiem na świecie, o Piotrku i Krzysiu Tereju, którzy walczyli o tę produkcję jak lwy, ale tak naprawdę chciałam Wam powiedzieć - idźcie na ten film, żeby zobaczyć kawałek naprawdę dobrego światowego kina, które od początku do końca powstało w Polsce - pisze Agnieszka Woźniak-Starak.

Wybieracie się na "Ukrytą Grę"? My jesteśmy bardzo ciekawe tego filmu - zwłaszcza, że zwiastun produkcji świetnie wprowadza w klimat.

Zdjęcie główne: Instagram.com/aga_wozniak_starak

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2020, 06:24

Nasze propozycje