Poprzedni artykuł: Nowoczesne oświadczyny - jak się nie wykąpiesz, nie będziesz miała pie... Następny artykuł: Był już makijaż z jednorożcem, unicorn manicure czy żel. Teraz pora na...

Tak odważnej sesji zdjęciowej Agnieszka Woźniak-Starak jeszcze nie miała!

Dziennikarka na okładce najnowszego numeru "Be Activ" wygląda bardzo sexy!

Od dłuższego czasu zastanawiałyśmy się w redakcji, jaka gwiazda pojawi się na kolejnej okładce magazynu Ewy Chodakowskiej. Bo musimy przyznać, że i Małgorzata Rozenek-Majdan w bardzo wyciętym stroju kąpielowym i Kinga Rusin po spektakularnej utracie wagi (8 kilogramów w 3 miesiące) nas absolutnie zelektryzowały! Teraz wszystko jasne - "panią luty" jest Agnieszka Woźniak-Starak. I przyznajemy - też jesteśmy pod wrażeniem. Dziennikarka jeszcze nigdy nie odsłoniła tyle ciała - a ma się czym pochwalić :). Do tej pory Agnieszka tylko raz wrzuciła dość odważne zdjęcia z wakacji w bikini. Na okładce "Be Activ" gwiazda TVN ma naprawdę idealną figurę.

A jak o siebie dba? Ostatnio w wywiadzie dla TVN przyznała, że zmieniła dietę - z jadłospisu całkowicie wykluczyła pszenicę i cukier!

Jem pięć razy dziennie, tego staram się bardzo przestrzegać, dużo warzyw, dużo owoców. Kasza jaglana i gryczana, to jest coś, na co się przestawiłam, bo w ogóle nie jem pieczywa - opowiada Agnieszka w rozmowie z dziennikarką TVN.

Gwiazda podkreśla też, jak ważne są w jej życiu ćwiczenia. Tłumaczy, że im jest starsza, tym ćwiczy... więcej!

Mam takie poczucie, że gbybym ćwiczyła tyle 20 lat temu, to byłabym Aniołkiem Victoria's Secret - śmieje się dziennikarka. I dodaje: - Jak jest ciepło, biegam na zewnątrz: słuchawki, dobra muzyka... Kiedy robi się zimno, przestawiam się na bieżnię, biegam w domu.

A wy jak dbacie o swoje ciało?

Zobacz także: Ćwiczenia na jędrne pośladki

Zapisz

Zapisz

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 06:27

Zobacz także

Nasze propozycje