Poprzedni artykuł: Agata z „Rolnik szuka żony” już tak nie wygląda! W innej fryzurze i be... Następny artykuł: Morus i Nagana z „Gogglebox” rapują na rzecz walki z koronawirusem. Al...

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są razem? Zdradził ich jeden szczegół

Kobieta,
,
, tagi: Ślub od pierwszego wejrzenia
Post Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie pozostawia złudzeń. Uczestnik przez jedno słowo zdradził, czy wciąż jest z Agnieszką.

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" trzyma widzów w niepewności. Dopiero w finałowym odcinku fani telewizyjnego show dowiedzą się, czy ich ulubiona para zostanie razem. Agnieszka i Wojtek zyskali grono sympatyków, którzy kibicują ich związkowi. Wszystko przez ich pogodę ducha. Do tej pory trudno było domyślić się, czy tych dwoje dało sobie szansę w realnym życiu. Dzięki wpisowi Wojtka wszystko stało się jakby jasne.

Zobacz także:Paulina i Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalili się ciążą

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradził, że wciąż jest z Agnieszką

Choć na profilach Agnieszki i Wojtka próżno szukać wspólnych zdjęć, oprócz tych zrobionych podczas programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", to fani są niezwykle czujni. W każdym poście doszukują się śladów drugiej programowej połówki. Tym razem chyba jednak coś znaleźli. W jednym z postów Wojtka padło ważne słowo. Uczestnik "ŚOPW" umieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie drewnianego zegarka, o który dopytywali go fani, zdradzając, że jest to produkt firmy jego kuzyna. W opisie zamieścił jednak ważny fragment. 

A z innej beczki, dostałem wiele zapytań podczas trwania programu z jakiej firmy mam swoje drewniane zegarki i oczywiście skąd zakupiłem różowy zegarek dla swojej żony... Teraz mogę już to wyznać... - napisał pod zdjęciem Wojtek.

Słowa te wyraźnie wskazują, że jego związek z Agnieszką wciąż trwa. Zauważyli to fani, których wiadomość wyraźnie ucieszyła. To nie pierwszy taki trop. W jednym z ostatnich postów Agnieszki, w którym pokazywała polecane przez siebie książki widoczny jest stół i podłoga, którą obserwatorzy od razu rozpoznali jako tę, którą posiada Wojtek w swoim domu. No cóż, na oficjalne potwierdzenie tej informacji będziemy musieli jeszcze poczekać, niemniej jednak już teraz jesteśmy podekscytowane.

Zobacz także:Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wcześniej brała udział w show TVN?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 lipca 2020, 03:09

Nasze propozycje