Poprzedni artykuł: Wydała prawie 200 tysięcy zł, by wyglądać jak... Melania Trump. Udało... Następny artykuł: Jak zmienili się aktorzy z serialu 'Przyjaciele'? Jeden z nich jest ni...

Victoria Beckham ma... siostrę bliźniaczkę?

Kobieta, , tagi: Victoria Beckham, viral, Spice Girls
32-letnia Rosjanka uchodzi za sobowtóra byłej Spicetki - odróżniłybyście je na ulicy?

Victoria Beckham inspiruje kobiety na całym świecie - pomimo upływu czasu była Posh Spice wciąż uchodzi za jedną z bardziej stylowych postaci show biznesu. Na świecie istnieje jednak dziewczyna, która z powodzeniem mogłaby uchodzić za jej siostrę. I to bliźniaczkę!

Aiza Anokhina - sobowtórka Victorii Beckham

Wprawdzie Aiza Anokhina jest o 11 lat młodsza od żony Davida Beckhama, jednak różnica wieku nie ma większego wpływu na zaskakujące podobieństwo, które łączy obie panie. Rosjanka uchodzi za sobowtórkę Victorii i tak jak ona próbuje w życiu różnych rzeczy - pracuje jako modelka, prezenterka telewizyjna, a nawet projektantka biżuterii. Co prawda nie udało jej się poślubić znanego piłkarza, ale za to ma za sobą małżeństwo z popularnym rosyjskim raperem. I oczywiście jest gwiazdą mediów społecznościowych.

Profil Aizy na Instagramie obserwuje ponad 1,4 milionów użytkowników - trudno powiedzieć, na ile wynika to z jej podobieństwa do byłej członkini Spice Girl, ale ośmielamy się twierdzić, że fakt ten może mieć spore znaczenie. Rosjanka lubi eksperymentować ze swoim wyglądem, ale na niektórych zdjęciach rzeczywiście do złudzenia przypomina Victorię - same zobaczcie:

Źródło zdjęć: Instagram oraz Instagram

Źródło zdjęć: Instagram oraz ONS

Co prawda nie brakuje plotek, zgodnie z którymi uroda a'la Victoria Beckham miałaby być dziełem raczej chirurgii plastycznej niż natury, ale nie umniejsza to popularności zdjęć Aizy. Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie więcej ujęć - zgadzacie się, że przypomina Posh Spice?

Zobacz też: Katarzyna Cerekwicka coraz szczuplejsza. Schudła już 15 kg!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 09:58

Zobacz także

Nasze propozycje