Poprzedni artykuł: Co za wpadka! Znana aktorka pokazała się na czerwonym dywanie z... owł... Następny artykuł: Agnieszka Włodarczyk szczerze o związku z Krawczykiem: "Zaczęłam się p...

Ważą ponad 100 kilo, a... jak tańczą! Te dziewczyny kochają swój rozmiar XXL

Kobieta,
,
, tagi: plus size, akcja społeczna
Bycie seksi kryje się w głowie, a nie w ciele. Doskonale to udowadniają kobiety, które wrzucają do sieci filmiki pod hashtagiem #donthatetheshake.

Media od lat utrwalają nam ideał kobiecego ciała, w którym notorycznie przewija się niska waga. Jednak co z kobietami, którym do tego daleko? Ok, jedni powiedzą, że przecież od jakiegoś czasu lansowane są modelki plus size. Jednak trzeba też pamiętać, że nie u wszystkich cieszą się one pozytywnymi opiniami. Hejterzy nie dają za wygraną i mimo wszystko piętnują kobiety za ich dodatkowe kilogramy. 

Zobaczcie także:  Bardzo wąska talia i... 180 cm w biodrach- ta dziewczyna jest nową gwiazdą Instagrama

Czy zatem panie o rozmiarach XXL nie czują się lub nie powinny się czuć seksi? Skądże znowu! Seksowny jest nie tylko wygląd. Płeć przeciwną pociąga także pewność siebie. Uśmiech na twarzy, pozytywne nastawienie do życia i miłość do własnego ciała - to właśnie przekazują kobiety, które na Instagramie umieszczają nagrania, na których tańczą, kręcąc swoimi czasem dość sporymi pupami. 

Niektóre z nich jawnie piszą, że w ich materiałach nie chodzi o promowanie otyłości, bo część z nich wie, że powinna coś z nimi zrobić i chce zrzucić wagę, ale to nie znaczy, że teraz siebie nie akceptują. 

Zobaczcie, jak kobiety XXL zamykają usta hejterom. 

✨IMPERFECT IS THE NEW PERFECT✨ I'm body positive, meaning that I'm loving and accepting of my weight and other people's weight/size/appearance as it is. I don't feel extremely positive or confident every single day. I'm still learning to love myself as I am right now and that's okay. What matters is that I'm trying and every day, I'm getting better. To me, body positivity isn't about promoting an unhealthy lifestyle. I personally have my own goals around treating my body better, while also treating myself with love and kindness. And I don't have to hate myself until I'm the weight or size I would like to be, and you don't have to either. No matter your own personal goals, or even if your goal is to stay the same, you do not have to listen to Internet trolls and bullies telling you you're "this" or "that". Body positivity is SO much more than what meets the eye. It's about genuinely loving yourself and taking good care of yourself. It's important to me to share messages like this with you because so many of us are struggling, whether it be with body image, disordered eating, or an eating disorder. Please know that you are so much more than what you look like. We don't have to hide ourselves. We're too colorful to conceal. ✨ #donthatetheshake #effyourbeautystandards Shoutout to some BoPo Babes who inspire me always @iskra @bodyposipanda @yourstrulymelly @chooselifewarrior @donthatetheshake @thestrutbymic || Imperfect Is The New Perfect by @caitlincrosby ||

Film zamieszczony przez użytkownika Lexie (@agirlwhostayed)

Co sądzicie o takim pokazywaniu własnego ciała? 

Zobaczcie także:  Modelka pochwaliła się rozstępami. Jak zareagowali jej fani?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 kwietnia 2019, 02:37

Zobacz także

Nasze propozycje