Poprzedni artykuł: Oto jedna rzecz, która księżna Kate zawsze zabiera w podróż. Nie domyś... Następny artykuł: Na Instagramie jest piękna jak porcelanowa laleczka - nie uwierzycie,...

Pamiętacie serial 'Beverly Hills 90210'? Zobaczcie, jak teraz wyglądają jego główni bohaterowie!

Kobieta, , tagi: film, seriale dla kobiet
"Beverly Hills 90210" to dzisiaj już kultowy serial, który pamiętają szczególnie osoby urodzone w latach 80-tych. Życie grupy przyjaciół śledziliśmy przez 10 sezonów. Sprawdźcie, jak aktorzy wyglądają obecnie:) Dla kogo czas okazał się łaskawy?

"Beverly Hills 90210" - kultowy serial młodzieżowy, którego emisja rozpoczęła się 4 października 1990 roku. Jego głównymi bohaterami byli Brandon i Brenda Walsh oraz ich grupka przyjaciół. Przez kilkadziesiąt odcinków mogliśmy przeżywać ich sukcesy, porażki, a także... miłości! Ostatni odcinek został wyemitowany w 2000 roku, ale serial wielokrotnie powtarzano. 

Polecamy:  Nie uwierzycie, jak teraz wygląda chłopiec z opakowania Kinder Chocolate

"Beverly Hills 90210" - jak zmienili się bohaterowie?

Serial to nie tylko przeżycia głównych bohaterów. To także doskonały przegląd trendów, które królowały przez 10 lat jego emisji. Tapirowane włosy, grzywki na czole, kurtki bomberki, bluzki odsłaniające pępek i wiele innych. 

Polecamy:  Jak wygląda 17-letni syn Natalii Kukulskiej? Jan też zostanie muzykiem?

Jeżeli tęsknicie za bohaterami tego serialu, to zobaczcie w naszej galerii, jak bardzo się zmienili na przestrzeni lat. Rozpoznalibyście ich?

Źródło zdjęcia głównego:  Pinterest

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 11:01

Zobacz także

Nasze propozycje