Poprzedni artykuł: Małgorzata Godlewska przed operacjami plastycznymi - poznalibyście ją? Następny artykuł: Tych perfum Kim Kardashian naprawdę nienawidzi... Powód ma związek z j...

Wydała ponad milion funtów na operacje plastyczne, teraz... chce wrócić do naturalnego wyglądu!

Kobieta,
,
, tagi: modelka
Alicia Douvall poprawianie swojego wyglądu rozpoczęła w wieku 17 lat i od tego czasu przeszła.... aż 300 zabiegów. Dzisiaj już nie korzysta z implantów, a nawet botoksu. Jak wygląda?

Alicia Douvall to pseudonim używanym przez byłą już brytyjską modelkę. Ingerencję w swoje ciało rozpoczęła będąc jeszcze nastolatką. W ciągu kilkunastu lat przeszła aż 300 zabiegów poprawiających wygląd, w tym ponad 15 operacji biustu, 12 korekt okolicy oczu, wszczepienie implantów policzkowych, pośladkowych, implantu podbródkowego, rekonstrukcję szczęki, liposukcję twarzy oraz 6 korekt nosa. 

Polecamy:  Niepokojący trend wśród młodych ludzi. Operują się, by... dobrze wyglądać na selfie...

Wspomina, że po prostu przychodziła do kliniki z wizją osiągnięcia wyglądu lalki Barbie, a lekarze bez problemu zgadzali się kolejny zabieg. Operacje stały się dla niej celem w życiu. Wydała na nie ok. 1,5 miliona funtów! Teraz żałuje... Douvall ttwierdzi, że przed operacją plastyczną pacjenci powinni przechodzić obowiązkowe testy psychologiczne. Obwinia lekarzy o to, że pielęgnowali jej uzależnienie od zabiegów medycyny estetycznej i nie interweniowali odpowiednio wcześnie.

Polecamy:  Jessica Mercedes pokazała, jak wygląda po operacji szczęki

Nie wszystkie zabiegi, które przeszła modelka były przeprowadzone profesjonalnie. Borykała się m.in. z paraliżem twarzy po wstrzyknięciu botoksu. Przyznaje, że miała także problemy z implantami pod skórą twarzy i tymi w pośladkach, co wpłynęło m.in. na pogorszenie jej życia seksualnego. Co więcej, skutkiem ubocznym powiększenia pośladków był ogromny ból, który sprawiał, że nie mogła siedzieć dłużej niż przez 20 minut!

Jedna z córek Douvall przyznała także, że po jednej z operacji nie rozpoznała matki, a nawet nazwała ją potworem. 

Po kilkunastu latach "poprawiania" swojego wyglądu, Alicja zdecydowała się na zaprzestanie wykonywania zabiegów, a nawet przeszła zabiegi rekonstrukcyjne. Postanowiła postawić na naturalność i zrezygnowała nawet z wstrzykiwania botoksu. Dodaje, że wygląd Barbie już do niej nie przemawia. Chce, aby jej historia służyła innym jako przestroga. Oto, jak wyglądała po wyjęciu implantów z twarzy:

Alicia pragnie uświadomić ludziom, jak poważne konsekwencje mogą mieć zabiegi medycyny estetycznej, szczególnie te przeprowadzane w niesprawdzonych miejscach. Dawniej twierdziła, że nie miałaby nic przeciwko, gdyby jej córka chciała zrobić sobie operację plastyczną, ale teraz zmieniła zdanie. 

Cóż, choć teraz już nie ingeruje w swoje ciało, nie do końca może odwrócić to, co już z nim zrobiła.

Polecamy:  Małgorzata Godlewska przed operacjami plastycznymi - poznalibyście ją?

Źródło zdjęcia głównego: EastNews

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 15:40

Zobacz także

Nasze propozycje