Poprzedni artykuł: Biedronka otwiera swój pierwszy outlet! Kosmetyki kupisz taniej aż o..... Następny artykuł: Książę William nie mógł opanować śmiechu w kościele. Reakcja Kate? Bez...

Angelina Jolie chce pogrążyć Brada Pitta? Grozi, że opublikuje swoje dzienniki

Związek Angeliny i Brada przez wiele lat był uznawany za idealny. Teraz rozwód wisi na włosku, a aktorka grozi, że opublikuje materiały, które pokażą, co tak naprawdę przeżywała w tym małżeństwie.

Rozstanie tak idealnej pary, za jaką uważało się Angelinę i Brada, nie mogło się obejść bez echa. Teraz na jaw wychodzą kolejne szczegóły ich wspólnego życia. Okazuje się, że Angelina wcale nie miała lekko...

Polecamy:  Kim jest były Esmeraldy Godlewskiej? To przez niego przeszła załamanie nerwowe

Przyczyny rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta

Dzisiaj już wiemy, że w trakcie trwania małżeństwa Brad Pitt zmagał się z uzależnieniem od alkoholu, ale to nie wszystko. Jego problemem były również ataki agresji. Wraz z rozstaniem do rozwiązania jest więc kwestia opieki nad szóstką dzieci, którą wychowywała para. Aktorzy nie potrafią się w tej kwestii porozumieć. Sąd wyznaczył, że na razie zarówno Angelina, jak i Brad mają się zajmować dziećmi, ale aktorka wbrew postanowieniom sama zaczęła ograniczać Bradowi kontakt z dziećmi.

Ostatecznego rozwiązania tej sytuacji na razie nie ma, ale aktorka wyraźnie ma dość tej sprawy. Aby szybciej zapadł wyrok, postanowiła uciec się do innych środków. Jak podaje RadarOnline, w trakcie związku z Bradem cały czas prowadziła dziennik, w którym notowała m.in. wszystkie awantury, które wszczynał aktor pod wpływem alkoholu. Ponoć ten czas był dla niej "piekłem na ziemi", a zapiski miejscami są nawet drastyczne. Teraz aktorka nie zamierza już niczego ukrywać i chce ujawnić swoje dzienniki w sądzie. Czy pozwolą jej na zawsze zamknąć sprawę o prawa do opieki nad dziećmi? 

Polecamy:  Dlaczego Meghan i Harry przestali trzymać się za ręce? Wcale nie chodzi o królewski protokół!

Przypominamy, że para rozstała się po tym, jak Brad stał się agresywny w stosunku do swojego syna Maddoxa w trakcie lotu samolotem. Po tym zajściu Angelina zabrała dzieci, a wkrótce potem specjalne służby zaczęły badać sprawę nadużyć Brada. Jednak aktor został oczyszczony z zarzutów i przyznał się do problemów z alkoholem. Co dalej z jego kontaktami z dziećmi? Czy Angelinie uda się odebrać mu prawa rodzicielskie? No i przede wszystkim, czy jej zapiski zostaną rozpowszechnione w mediach?

Jeżeli są one drastyczne, jak to zaznacza serwis RadarOnline, mogą one naprawdę zaszkodzić Bradowi. Czy była partnerka zdecyduje się go pogrążyć? 

Jedno jest pewne - nikt nie może być głuchy na krzywdę dzieci i mamy nadzieję, że potomstwo Angeliny i Brada będzie szczęśliwie dorastać. 

Polecamy:  Piotr Żyła ma dość szopki medialnej z żoną. Postanowił ją uciszyć...

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 10:07

Zobacz także

Nasze propozycje