Poprzedni artykuł: Mama Julii Wieniawy... w bikini! Jak wygląda? Następny artykuł: Ta kobieta szuka sponsorów, żeby odzyskać pieniądze wydane na nieudaną...

Angelina Jolie znalazła nową miłość! To podobno... Bradley Cooper

Kobieta, , tagi: angelina jolie, Bradley Cooper
Czy Angelina Jolie i Bradley Cooper są razem? Widziano ich razem z dziećmi w Disneylandzie i już zostali okrzyknięci mianem "Brangelina 2.0".

Ona - kobieta po przejściach, a on? Niedawno przecież rozstał się z Iriną Shayk. Powodem miał być jego rzekomy romans z Lady Gagą, o którym co jakiś czas przypominają magazyny plotkarskie. Wygląda jednak na to, że to już pieśń przyszłości, a na horyzoncie pojawiła się właśnie piękna Angelina.

Zdjęcie: Ons.pl

Angelina Jolie spotyka się z Bradley'em Cooperem?

To nie pierwszy raz, kiedy zagraniczne media donoszą, że coś jest na rzeczy między Angeliną i Bradley'em. Ten temat elektryzuje szerszą publikę nie dlatego, że Jolie wyhaczyła drugiego już przystojniaka z Hollywood. Oliwy do ognia dodaje fakt, że Bradley Cooper to przyjaciel Brada Pitta. Jak donosi informator magazynu "In Touch", dla Angie to podobno świetny bonus, aby zemścić się na byłym już mężu.

Od burzliwego rozstania Angeliny Jolie z Bradem Pittem minęły już trzy lata. W tym czasie na światło dzienne wyciekło wiele nieznanych do tej pory faktów, które rzuciły cień na ich związek. Zawsze uchodzili za parę idealną, dlatego wieści o agresji Brada wywołanej alkoholizmem zszokowały opinię publiczną. Od tamtej pory każde z nich próbuje sobie układać życie - z różnym efektem. Między domniemanymi romansami szukają na siebie nawzajem haków i walczą o opiekę nad dziećmi.

Sporo mówi się o powrocie Brada do jego wielkiej miłości, Jennifer Aniston, ale póki co żadne z nich nie potwierdziło tych plotek. Mimo że wielokrotnie byli widziani razem, podobno jedyne co ich łączy to przyjaźń. Co innego Angelina... Jej relacje z Bradley'em Cooperem stają się coraz bardziej zażyłe, a zagraniczne media ciągle podsycają atmosferę. Naprawdę mają się ku sobie? Wspólna wizyta z dziećmi w parku rozrywki na pewno nie uciszyła plotek. Tym bardziej, że informator magazynu "In Touch" zdradza szczegóły ich relacji.

Widziała, jak niesamowity był Bradley ze swoją córką, i to jest dla niej coś naprawdę atrakcyjnego. Jest gotowa, żeby spotkać mężczyznę swoich marzeń. Angie ma teraz misję, czyli randkę z Bradleyem - mówi tajemniczy informator.

Podobno Jolie uważa, że ona i Bradley ​​mają ze sobą wiele wspólnego- oboje świetnie rozumieją presję związaną ze sławą. Myślicie, że naprawdę ich coś łączy?

Zdjęcie główne: Ons.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 19:56

Nasze propozycje