Poprzedni artykuł: Ola Kwaśniewska pokazała ślubne zdjęcie rodziców Następny artykuł: Skandal w „Top Model”? Okazało się, że dwoje finalistów otrzymało tyle...

Wystarczyło jedno zdjęcie, by w mediach zawrzało! Ania Lewandowska zdradziła płeć dziecka?

Mała Klara będzie miała braciszka czy siostrzyczkę?

Od kiedy Robert Lewandowski ogłosił, że wraz z ukochaną żoną spodziewają się kolejnego dziecka, media bacznie śledzą każdy krok Ani Lewandowskiej, przyglądając się jej rosnącemu brzuszkowi. Do tej pory para nie potwierdziła jeszcze oficjalnie płci maleństwa, jednak podsyca atmosferę wokół ciąży wymownymi postami w mediach społecznościowych.

Ostatnio na instagramowym koncie Ani Lewandowskiej pojawiło się na pozór niewinne zdjęcie, które zelektryzowało media. Czy poprzez post na Instagramie trenerka milionów Polaków chciała powiedzieć światu, czy mała Klara będzie miała braciszka, czy siostrzyczkę?

Ania Lewandowska zdradziła płeć dziecka?

Ania i Robert Lewandowscy należą do tych gwiazd, które bardzo dbają o swoją prywatność. Para rzadko dzieli się z mediami informacjami na temat życia rodzinnego i do tej pory skrzętnie ukrywa twarz dwuletniej córeczki Klary. Jednak od czasu do czasu Lewandowscy dzielą się ze światem smaczkami ze swojego życia prywatnego.

Niedawno w prasie pojawiły się pierwsze pogłoski na temat płci maleństwa Lewandowskich. Jak udało się ustalić magazynowi „Flesz”, Ania Lewandowska podobno urodzi dziewczynkę.

Ania pochwaliła się jednej z bliskich przyjaciółek, że spodziewa się dziewczynki – powiedział magazynowi „Flesz” informator z bliskiego otoczenia Lewandowskich.

Zobacz także: Ania Lewandowska długo ukrywała ciążę! Robert zdradził, w którym miesiącu jest trenerka

Zaledwie kilkanaście godzin po opublikowaniu tej informacji na instagramowym koncie Ani Lewandowskiej pojawiło się wymowne zdjęcie. Trenerka trzyma na nim w uścisku kilka kolorowych dziecięcych smoczków, w którym przeważają różowe tonacje. Czyżby tym samym chciała potwierdzić, że wraz z Robertem spodziewają się kolejnej córeczki?

Jak się jednak okazuje, post Ani Lewandowskiej to reakcja na informacje, jakie niedawno pojawiły się w mediach odnośnie jej ciąży.

Dziś, dzięki znajomym dowiedzieliśmy się z mężem ciekawych informacji na temat naszego ŻYCIA PRYWATNEGO. Na temat płci naszego dziecka. To co? Chłopiec czy dziewczynka? – podpisuje zdjęcie ze smoczkami Ania Lewandowska. Miło dowiedzieć się z mediów.  Dlatego też z przymrużeniem oka, dodam zdjęcie SMOCZKÓW […]I są one zarówno dla chłopczyka jak i dla dziewczynki – dodaje.

Póki co para nie potwierdziła i nie zaprzeczyła pogłoskom, jakoby spodziewała się kolejnej córeczki. Prawdopodobnie Lewandowscy, podobnie jak to miało miejsce w przypadku pojawienia się na świecie Klary, aż do rozwiązania nie zdradzą płci maleństwa.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

8 grudnia 2019, 09:34

Nasze propozycje