Poprzedni artykuł: Nowe niebezpieczne wyzwanie na Instagramie. Na czym polega „Vacuum Ch... Następny artykuł: Opuchlizna na twarzy Ewy Minge to efekt poważnych kłopotów ze zdrowiem...

Anita z "ŚOPW" urodziła syna, a fani ją porównują do... księżnej Kate! Zobaczcie to zdjęcie

Kobieta,
,
, tagi: ślub i wesele, rodzina królewska
Anita i Adrian, którzy poznali się w ramach programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" właśnie doczekali się potomstwa. Świeżo upieczona mama pochwaliła się zdjęciami na Instagramie. Fani zwrócili uwagę na jej wygląd.

Udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" zdecydowanie odmienił życie Anity i Adriana. Para podjęła decyzję, że zostaje w związku małżeńskim i nawet wzięła ponowny ślub, a teraz ich rodzina powiększyła się o jednego członka - 6 czerwca Anita urodziła synka. 

Zobacz także: Coraz więcej osób decyduje się na ślub humanistyczny. Na czym polega?

Anita pokazała zdjęcie syna

Rodzice nie zdradzili jeszcze, jak mały ma na imię. Wiemy natomiast, że urodził się zdrowy i ważył 3200g. Młoda mama nie kryje szczęścia i relacjonuje pierwsze dni malucha na swoim Instagramie, na którym śledzi ją ponad 170 tys. osób.

Źródło: Instagram

Zobacz także: Anita i Adrian ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' wzięli drugi ślub! Wyglądają pięknie

Źródło: Instagram

Zobacz także: Izabela Janachowska zdradziła, jak nazwie swoje dziecko. Dziwacznie?

Anita z "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jak księżna Kate

Trzeba przyznać, że maluch jest naprawdę uroczy. Przejęta mama pisze, że "dla takiego uśmiechu warto żyć". Anita wciąż nie może uwierzyć, że jeszcze kilka dni temu nosiła go pod swoim sercem, a dziś trzyma go na rękach. Przyznaje, że jest zmęczona, ale najszczęśliwsza na świecie. Tata Adrian także wyznał, że nie pamięta kiedy wylał tyle łez szczęścia. Fani chętnie obserwują, co się dzieje u pary - komentują zdjęcia dumnych rodziców, a jeden z nich porównał Anitę do... księżnej Kate! Dlaczego? Młoda mama zaledwie kilka dni po porodzie zachwyca swoim wyglądem.

Jak księżna Kate! - pisze jedna z internautek
Taki wygląd po porodzie, szok, lepiej niż angielskie księżniczki. - dodaje inna. 

Przyznajemy, że Anita prezentuje się pięknie. Cudownie jest patrzeć na całą rodzinę w komplecie. Zgadzacie się? 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 czerwca 2019, 15:51

Nasze propozycje