Poprzedni artykuł: Czym poprawić sobie humor? Propozycje forumowiczek Wizaz.pl Następny artykuł: Jak sprawuje się odkurzacz Philips PowerPro Aqua 3w1? Poznaj wyniki te...

Anja Rubik wystąpiła w teledysku Mary Komasy

Kobieta, , tagi: Anja Rubik, Mary Komasa
To nie pierwszy teledysk, w którym wystąpiła modelka, ale tym razem zaprezentowała się... nago!

Czy znacie twórczość Mary Komasy? Jeżeli nie, to powinnyście to nadrobić. Tym bardziej, że właśnie pojawił się jej najnowszy teledysk, który został udostępniony m.in. na YouTube.

Piosenka, do której nagrano materiał video nosi tytuł: "Lost me" i obok wokalistki, możemy w nim podziwiać także Anję Rubik, która odważnie zaprezentowała swój biust. To nie pierwszy raz, kiedy to modelka występuje w teledysku. Wcześniej mogliśmy ją oglądać w klipie Doroty Masłowskiej pt. "Chleb".

Warto także zwrócić uwagę na inne osoby, które brały udział w tworzeniu tego klipu, bowiem jego reżyserią zajął się Jan Komasa ("Miasto 44"), brat wokalistki, a jej siostra była odpowiedzialna za kostiumy. Akcja teledysku rozgrywa się na pokazie mody. Sceneria jest w czarno-białej kolorystyce, a wśród publiczności możemy zobaczyć męża Mary Komasy. Anja Rubik gra tam zmęczoną modelkę, która w blasku fleszy staje na wybiegu i... Zobaczcie sami, ale jest dość odważnie. 

Utwór "Lost me" pochodzi z debiutanckiej płyty Mary Komasy, której tytuł będzie brzmiał "Mary".  Jego krajowa premiera miała miejsce podczas Gali zamknięcia Festiwalu Netia Off Camera 2016.

Foto: Screen z YouTube

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 06:05

Zobacz także

Nasze propozycje