Poprzedni artykuł: Tego szczegółu w 'Titanicu' prawie nikt nie zauważa, a sprawia, że fil... Następny artykuł: Przed ślubem przeszli drastyczną metamorfozę. Na ceremonii byli nie do...

'Moje dziewczynki czekają aż babcia umrze'- Anna Kalczyńska skomentowała swoje słowa w DDTVN

Kobieta,
,
, tagi: anna kalczyńska
Słowa dziennikarki miały być żartem, ale nie wszystkim się spodobały... Jak to skomentowała sama Anna Kalczyńska? Czy jej mama się obraziła?

Podczas mikołajkowego programu "Dzień dobry TVN", miała miejsce rozmowa pomiędzy Małgorzatą Sochą, a Anną Kalczyńską na temat biżuterii. Aktorka opowiadała o dziecięcej biżuterii i świątecznych inspiracjach dla dzieci. Przyniosła również kilka przykładowych drobiazgów. "Nic tak nie cieszy tych małych sroczek jak biżuteria" - mówiła Małgorzata Socha.

Polecamy:  Magda Mołek pokazała zdjęcie sprzed 26 lat! Fani: "Dla niektórych czas działa na korzyść"

Współprowadzący program, Andrzej Sołtysik nie bardzo wiedział, jak włączyć się do rozmowy, ale pomogła mu koleżanka: "Ty Andrzej masz małego chłopca, to jeszcze nie wiesz, ale dziewczynki po prostu kochają biżuterię". Małgorzata Socha za to dodała, że "Ale ma w domu dużą kobietę, która absolutnie zasługuje na piękną biżuterię". Wtedy to padła wypowiedź, która nie wszystkim się spodobała: "Moje dziewczynki bardzo czekają tfu, tfu, aż babcia umrze, ponieważ czekają na jej biżuterię", powiedziała Anna Kalczyńska... Małgosia Socha dodała, że fakt, często biżuterię przekazuje się z pokolenia na pokolenie, ale jednak niewiele osób podeszło do tych słów z dystansem. 

Internauci stwierdzili, że żart był niesmaczny i zaczęli się zastanawiać, jak się musiała poczuć mama dziennikarki. Na reakcję Anny Kalczyńskiej jednak nie trzeba było długo czekać. Odpowiedziała na swoim Instagramie w sposób, jaki również świadczy o jej dużym dystansie. Dodała zdjęcie swojej mamy i córki podpisane: "Dziękuję, wszyscy zdrowi.. #Babcia #mówiżejeszczemusiciepoczekać tylko #humor #nas #ocali #klejnoty #rodzinne #dystansu #przyweekendzie". 

Polecamy:  Beyonce ma siostrę bliźniaczkę? Ta dziewczyna mogłaby dublować ją w teledyskach...

Internauci stanęli za Anną Kalczyńską murem. Fani nie widzą nic nieprawidłowego w jej wypowiedzi i rozumieją formę żartu. My również mamy podobne zdanie:) Grunt, to mieć dystans do świata i nie doszukiwać się nieprawidłowości tam, gdzie ich nie ma:)

"Pani Aniu... Dystans to jest wszystko w tym oszalałym świecie. Trzeba tylko prześmiac te głupotę innych "spostrzegawczych" . Kto nie ma dzieci nie zrozumie".

"Nie każdy ma poczucie humoru a mówią że sarkazm jest oznaką inteligencji ja często w ten sposób żartuje i nie wszyscy to rozumieją Wszystkie jesteście piękne "

"Nie widzę nic zdrożnego w tym Pani komentarzu. Moja córka, mając 3 lata zapytała, czy jak umrę, to odziedziczy po mnie wszystkie zegarki. Zuza ma ukończone lat 17, a ja nadal miewam się dobrze Wszystkiego dobrego i dużo zdrowia dla Super Babci "

Co sądzicie o żarcie Anny Kalczyńskiej? 

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 08:04

Zobacz także

Nasze propozycje