Poprzedni artykuł: Beyonce jest w ciąży i spodziewa się... bliźniaków :) Zobaczcie jej pi... Następny artykuł: Każdy facet marzy o tym w łóżku... 5 sposobów na to, jak zostać mistrz...

Ania Lewandowska dostała od swojej babci cudowny prezent dla dziecka. Nie zgadniecie, o co może chodzić ;)

Trenerka już wiosną zostanie mamą. Wciąż jednak nie wiemy, czy to będzie chłopiec czy dziewczynka. Jedno jest jednak pewne - cudowne upominki od prababci już czekają na maleństwo.

Ania Lewandowska urodzi na wiosnę. Dlatego firmy już zasypują ją upominkami, lecz żaden z nich nie może się równać z tym, który dostała od swojej babci. Magazyn "Rewia" podaje, że babcia Ani - Jolanta Krzywańska - zrobiła prawnuczce buciki zrobione szydełkiem!

"To zrobione szydełkiem buciki, to także kocyk dla maleństwa - podaje "Rewia".

Jolanta Krzywańska ma 82 lata. Dawniej była solistką łódzkiej opery. Obecnie jest aktywną starszą panią. Stosuje się też do dietetycznych rad wnuczki. Jej pasją z kolei są robótki ręczne.

Zobaczcie także:  Beyonce jest w ciążi i spodziewa się... bliźniaków:) Zobaczcie jej piękne zdjęcie- już widać brzuszek!

Młodzi ludzie najczęściej śmieją się z takich rzeczy, twierdząc że są staromodne i bez smaku, ale nie dla Ani! Dla niej wydziergane prezenty to kawałek tradycji Polski i najpiękniejsze wspomnienie z dzieciństwa spędzonego u babci - zdradza informatow "Rewii".

Babcia jest bardzo związana z Anią. Wraz z trenerką i jej mężem spędza m.in. święta. Nic zatem dziwnego, że już nie może się doczekać przyjścia na świat prawnuka albo prawnuczki. 

Zobaczcie także:  Na jednym zdjęciu wystający brzuch, na drugim... perfekcyjna figura. Zrobiła to w 30 sekund! Na czym polega ten trick?

Foto: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 07:30

Zobacz także

Nasze propozycje