Poprzedni artykuł: Coraz więcej osób decyduje się na „paperclipping”. Na czym polega ta n... Następny artykuł: Justyna Żyła powróciła na salony i... zaliczyła wpadkę

Ania Lewandowska długo ukrywała ciążę! Robert zdradził, w którym miesiącu jest trenerka

Lewandowskim bardzo długo udało się utrzymać tę informację w tajemnicy. Nikt nie spodziewał się, że Anna jest już w drugim trymestrze ciąży!

Lewandowscy zaledwie wczoraj poinformowali o tym, że spodziewają się drugiego dziecka. Robert ogłosił drugą ciążę Ani tak samo, jak pierwszą - w trakcie meczu zrobił tak zwaną "cieszynkę" czyli włożył pod swoją koszulkę piłkę. Informację potwierdziła sama Anna dodając zdjęcie męża z meczu na swój Instagram. Dziś, kiedy przeglądamy zdjęcia Lewej zastanawiamy się czemu nie pomyśleliśmy wcześniej, że trenerka jest w ciąży, bo jej zachowanie właśnie na to wskazywało...

Zobacz także: Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży! Radosną nowinę ogłosił Robert Lewandowski

Anna Lewandowska w czwartym miesiącu - ubiorem ukrywała ciążę

Lewandowski po rozegranym meczu zdradził niemieckim mediom, w którym miesiącu ciąży jest teraz Ania. 

Jesteśmy teraz w czwartym miesiącu i cieszymy się, że nasza rodzina się powiększa. Posiadanie dziecka to najlepsza rzecz na świecie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i nasza rodzina się powiększy - powiedział Robert Lewandowski w rozmowie ze sport1.de.

Jak Lewandowskim udało się tak długo utrzymać to w sekrecie? Zauważyliśmy, że podczas ostatniego ze swoich oficjalnych wyjść Ania miała na sobie bluzkę z baskinką. Wtedy nie wzbudziło to niczyich podejrzeń, ale dziś jest jasne, że Lewa chciała w ten sposób ukryć brzuszek, który z pewnością powoli się zaokrąglał. Dodatkowo podczas niedawnej premiery swoich kosmetyków wybrała oversizową marynarkę.

lewandowska bluza z baskinką ukrywa brzuszek w drugiej ciąży

Ponadto, gdy prześledzimy jej profil na Instagramie zauważymy, że trenerka w ostatnim czasie w ogóle nie pokazywała wyćwiczonego brzucha. Podczas treningów, które relacjonowała na Instastories miała na sobie koszulkę, chociaż wcześniej chętniej wybierała krótkie sportowe topy. 

Kiedy Lewandowska urodzi drugie dziecko?

Gdy światło dzienne ujrzała informacja o pierwszym dziecku Lewandowskich, Anna była w piątym miesiącu ciąży. Było to na początku grudnia 2016 roku. Łatwo policzyć, że drugi potomek Lewandowskich urodzi się na przełomie kwietnia i maja, czyli wtedy, kiedy ich pierwsza córka Klara skończy równo trzy lata.

Zdjęcia: ONS, Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 listopada 2019, 21:12

Nasze propozycje