Poprzedni artykuł: Nie żyje Mac Miller. Znany raper został znaleziony martwy w swoim domu Następny artykuł: Purple drank - to właśnie przez tę pozornie niegroźną mieszankę zmarł...

Anna Lewandowska jest w ciąży? Tak sugeruje jej własny komentarz

Kobieta,
,
, tagi: ciąża, Anna Lewandowska
Fani już składają Annie Lewandowskiej gratulacje! Czyżby niechcący wygadała się, że spodziewa się drugiego dziecka?

Anna Lewandowska obchodziła niedawno 30. urodziny i jak nietrudno się domyślić, zalała ją fala ciepłych słów. Wiele osób życzyło jej "miłości i gromadki dzieci". Trenerka postanowiła się do tego odnieść i (chyba) niechcący wywołała falę komentarzy z kolejnymi gratulacjami - tym razem ze względu na potencjalne powiększenie rodziny.

Czy Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?

Ania Lewandowska świętowała 30. urodziny podwójnie. Najpierw wspólnie z Robertem Lewandowskim, a później sama w gronie najbliższych przyjaciół. Już na samych zdjęciach widać, że wszyscy świetnie się bawili. Ale naszą uwagę zdecydowanie bardziej zwróciły życzenia i to, co trenerka na nie odpisała.  

W tych całych podziękowaniach, niektórzy dopatrzyli się znaczącej deklaracji. Podejrzewają, że Ania spodziewa się drugiego dziecka! Co takiego napisała trenerka, że wyciągnęli aż tak daleko idące wnioski?

Dziękuję wszystkim za piękne życzenia! - napisała Ania. I właśnie dlatego urodziny są takie fajne... Bo przypominamy sobie swoje mocne strony, bo dostajemy setki życzeń, które motywują nas do działania, bo wiemy ile osób jest z Tobą i dobrze Ci życzy, bo wiesz, że warto robić to co robisz. Patrząc na wszystkie życzenia najczęściej powtarzały się: zdrowia, tyle energii i motywacji co zawsze, setki kopniaków, miłości i gromadki dzieci... będę zdrowa, obiecuję więcej projektów, będę kochać, a dzieci...

I właśnie ostatnie zdanie tych podziękowań jest dość znaczące. Według fanów jasno wskazuje na to, że w rodzinie Lewandowskich niedługo może pojawić się nowy członek. Czyżby Klara miała niedługo poznać braciszka albo siostrzyczkę? Biorąc pod uwagę sposób, w jaki ostatnio Robert ogłosił, że zostanie tatą, raczej niezbyt prędko poinformują o kolejnym dziecku. Póki co sądzimy, że to lekka nadinterpretacja słów trenerki... :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/annalewandowskahpba

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 lutego 2019, 22:14

Zobacz także

Nasze propozycje