Poprzedni artykuł: 5 tajemniczych miejsc rozkoszy Następny artykuł: Co za historia! Samotny tata dla swojej córeczki nauczył się... pleść...

Na Facebooku Anny Lewandowskiej gorąca dyskusja na temat... ciąży! Trenerka odpowiada fance

Kobieta, , tagi: ciąża, Anna Lewandowska
O co chodzi tym razem? Dokładnie o porady, jakich trenerka udziela innym.

Chodzi o wpis na blogu Ani "Kofeina w ciąży". Trenerka opisuje ile, jak i czy w ogóle powinno się pić kawę.

Nie ma zbyt wielu badań na temat wpływu kofeiny podczas ciąży. Najlepiej zatem być ostrożnym i ograniczyć jej spożywaną ilość - pisze Lewandowska na swojej stronie Healthy Plan by Ann.

Materiał jest bardzo merytoryczny, dokładny, analiza bardzo rzeczowa. Większość dziewczyn czytających materiał była zachwycona, dziękowały Ani za eksperckie rady. Pisały:

Było też oczywiście kilka sugestii, że Ania sama myśli już o dziecku:

Ale nie obyło się i tym razem także bez negatywnych opinii. Jedna z fanek napisała na FB w komentarzach pod tekstem:

Każda ciąża jest inna, każda kobieta jest inna. Mnie w obydwu ciążach zapach kawy odrzucał, a herbata mi nie smakowała, piłam tylko wodę i to wcale nie dlatego , że tak mi lekarz powiedział, po prostu mój organizm tylko wodę przyjmował i tolerował. Boję sie jak Pani Ania będzie naprawdę w ciąży, wtedy to już się stanie ekspertem od wszystkiego :D będzie książka o gotowaniu dla ciężarnych, o zdrowym i aktywnym trybie życia w ciąży, a jak urodzi się dziecko łooooooooooohohohoho!!!!!! Pozdrawiam (pisownia oryg.)

Wtedy Ania sama odpowiedziała. Ale zrobiła to w łagodny sposób.

Świetny pomysł! Szkolenia z diety dla kobiet w ciąży prowadzę już od 3 lat:) również szkolę się w tym kierunku. Podstawy mam jako dietetyk - odpisała Lewandowska.

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2019, 13:50

Zobacz także

Nasze propozycje