Poprzedni artykuł: To ona będzie druhną Meghan Markle! Czyżby miała przyćmić pannę młodą?... Następny artykuł: Pamiętacie matkę Michała Wiśniewskiego? Muzyk pochwalił się jej metamo...

Anna Lewandowska opowiada o diecie podczas okresu. Nie uwierzycie w jej 'rady'

Kobieta,
,
, tagi: Anna Lewandowska, miesiączka
Jedna z fanek obserwujących Annę Lewandowską na Instagramie zapytała ją o zalecaną dietę podczas okresu. Takiej odpowiedzi trenerki z pewnością się nie spodziewała...

Blog Anny Lewandowskiej jest wręcz przepełniony poradami na temat zdrowej diety. Znajdziemy tam porady na temat prawidłowego odżywiania w czasie ciąży, po treningu czy po prostu w czasie diety redukcyjnej. Mimo tego jej fanki na Instagramie nieustanne zadają trenerce dodatkowe pytania na temat odżywiania.

Zobacz także: To ulubiona kurtka Anny Lewandowskiej. Kupicie ją w popularnej sieciówce

Anna Lewandowska o diecie podczas okresu

Ostatnio jedna z fanek obserwujących Annę na Instagramie próbowała uzyskać od trenerki porady na temat odpowiedniej diety w czasie miesiączki.

Proszę o przepis na dietę w czasie okresu. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie - pytała fanka na Instagramie.

Anna Lewandowska nie pozostawiła jej pytania bez odpowiedzi, ale... zamiast szczegółowego jadłospisu zdecydowała się na dość zwięzłą i... specyficzną odpowiedź.

Mogę odpowiedzieć tylko tak: kabanosy plus czekolada - napisała na Insta Story Lewandowska.

Musimy przyznać, że nie spodziewałyśmy się, że Anna Lewandowska może wykazać się dystansem w sprawach diety. A jednak! ;) 

Zobacz także:Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Rozpoznalibyście ją?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lipca 2019, 05:57

Nasze propozycje