Poprzedni artykuł: Skoro świat oszalał, czemu my nie możemy? Prawdziwa historia wielkiej... Następny artykuł: Mężczyźni TO uwielbiają! Po takim wstępie, on nigdy już nie zapomni se...

Anna Lewandowska kompletuje wyprawkę dla dziecka! Czy kolory bucików zdradzają płeć?

Kobieta,
,
, tagi: Dziecko, Anna Lewandowska, robert lewandowski
Anna Lewandowska lada dzień zostanie mamą. Na swoim InstaStories pokazuje, jak się przygotowuje do tego dnia. Mogliśmy już oglądać wystrój pokoiku, a teraz przyszedł czas na... obuwie dla maluszka.

Anna Lewandowska jest w 9 miesiącu ciąży i lada dzień nastąpi rozwiązanie. Pokoik dla dziecka jest przygotowany już od jakiegoś czasu. Łóżeczko składał sam Robert Lewandowski, ale teraz przyszedł czas na wyprawkę dla maleństwa.

Trenerka opublikowała na swoim InstaStories zdjęcie czarnych i niebieskich bucików Nike (Ania jest ambasadorką tej marki). Wcale nas nie dziwi, że maluszek już od małego będzie miał kolekcję sportowych butów ;)

Ania Lewandowska pokazała buty dla dziecka

Jednak to nie model, a właśnie kolory najbardziej zwracają uwagę. Choć Lewandowscy nie chcą zdradzić płci dziecka, to mówi się, że na świat przyjdzie córka, której dadzą na imię Klara. Jednak w powszechnej opinii przyjęło się, że dla dziewczynek jest przeznaczony różowy kolor, a dla chłopców... niebieski! Czy zatem Ania Lewandowska nie przywiązuje wagi do stereotypów, czy może jednak coś jest na rzeczy i niebawem słynna sportowa para powita na świecie syna? 

Zobaczcie:  Robert Lewandowski opowiedział, jakim będzie ojcem. Dlaczego piłkarz wzruszył się w trakcie wywiadu?

Pobierz Trendbook Wizaz.pl – pierwszy taki w Polsce!

Foto: Instagram

Oto kosmetyki dla kobiet w ciąży, polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 kwietnia 2019, 18:14

Zobacz także

Nasze propozycje