Poprzedni artykuł: Robisz dużo selfie? To sporo mówi o twoim... życiu erotycznym Następny artykuł: Stylowa mama i córka:) Księżniczka Charlotte ma buty pod kolor kreacji...

Anna Lewandowska pozywa hejterkę, która życzyła jej śmierci! Czy powstrzyma nienawistne komentarze?

Kobieta, , tagi: Anna Lewandowska
Anna Lewandowska ma już dość nienawistnych komentarzy pod jej adresem. Ostatni wpis sprawił, że ternerka idzie do sądu.

Ania Lewandowska idzie na wojnę z internetowymi hejterami! Na swoim profilu na Facebooku trenerka zadeklarowała, że pozwie antyfankę za wulgaryzmy i groźby pod jej adresem. Kobieta nazwała Lewandowską "rozpuszczoną materialistką i bogaczką". W jej wypowiedzi padły jeszcze gorsze słowa, które trenerka zacytowała w swoim wpisie.

wpis hejterki Lewandowskiej

Zła energia i negatywne emocje nigdy nie są przyjemne. Ale są sytuacje, kiedy hejt przekracza wszelkie dopuszczalne granice. Z tą panią spotkam się w sądzie. Ku przestrodze: nikt nie jest anonimowy w internecie... Obrażanie nie tylko mnie, ale także moich czytelników.... Wulgaryzmom i nienawiści mówię STOP!!!! ⛔️⛔️⛔️ Udostępnij to dalej!!!!➡️ - napisała Ania Lewandowska na Facebooku.

wypowiedź Anny Lewandowskiej

W internecie niektórzy zapominają, że nie są anonimowi. Zgodnie z kodeksem karnym, kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Ale użytkownicy Internetu często o tym zapominają i mają poczucie, że w komentarzach mogą obrazić każdego. gadzacie się z decyzją Ani? Antyfanka rzeczywiście powinna odpowiedzieć za takie słowa w sądzie? 

Anna Lewandowska ubrana na czarno na ulicy
zdjęcia: Free

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 19:50

Zobacz także

Nasze propozycje