Poprzedni artykuł: Nie żyje Grzegorz Miecugow. Dziennikarz miał 61 lat. Na co zmarł? Następny artykuł: Córka Anny Przybylskiej wygląda niczym... młoda Angelina Jolie?

Anna Lewandowska udzieliła pierwszego wywiadu po porodzie! Co zdradziła trenerka?

Kobieta,
,
, tagi: Anna Lewandowska, dzieci gwiazd, Klara Lewandowska
Anna Lewandowska wystąpiła w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN". Z trenerką rozmawiała Kinga Rusin. Co Ania opowiedziała o macierzyństwie i życiu u boku sławnego męża?

Anna Lewandowska rzadko udziela wywiadów. Zazwyczaj to, czym chce podzielić się ze swoimi fanami, publikuje na swoich social mediach (to właśnie na Instagramie podzieliła się informacją, że została mamą). Dzisiaj jednak mogliśmy oglądać jej rozmowę z Kingą Rusin w programie "Dzień Dobry TVN". 

Polecamy:  Jak wygląda 17-letni syn Natalii Kukulskiej? Jan też zostanie muzykiem?

Nikogo chyba nie zdziwił fakt, że padły pytania o macierzyństwo. Kto w rodzinie Lewandowskich wstaje do małej Klary nocą? I czy naprawdę Ania ma tabun niań? Trenerka powiedziała, że tak naprawdę korzysta z pomocy babć i znajomej, a tak poza tym sama z mężem zajmuje się córką. Nawet kiedy piecze swoje ciasteczka, Klara jest obok:) W nocy natomiast do małej wstaje zarówno Robert, jak i Ania - para się wymienia. Poza tym Ania przyznała, że jeszcze karmi piersią, co jest dla niej bardzo ważne. 

Drogie Mamy, od dziś rozpoczyna się Międzynarodowy Tydzień Karmienia Piersią. Dołączam do życzeń Fundacji @mlekiemimiloscia i jednoczę się z Wami. Wiem, jak karmienie naszych maleństw jest ważne i nieraz spędza sen z powiek Dla mnie jest nie tylko zaspokojeniem potrzeb żywieniowych mojej córeczki, ale rownież naturalnym budowaniem relacji i bliskości między nami. Czuję, że w ten sposób daję mojemu dziecku wiele zdrowia i dodatkowe poczucie bezpieczeństwa ... Ach, i te czułe oczy wpatrzone we mnie pełne miłości i wdzięczności ... Wiem jednak, że są kobiety, które zmuszone przez różne sytuacje życiowe muszą lub chcą podjąć inne decyzje. Trzeba pamiętać, że jest to wybór każdej z nas, mamy do niego prawo-bez osądzania i ocenienia. Szanuję i wspieram każdą mamę, bo każda z nas chce jak najlepiej dla swego maleństwa, i wie co jest dla niego najlepsze... Dlatego, Drogie Mamy, wspierajmy się NAWZAJEM . Dużo zdrowia i radości dla Was i Waszych kochanych pociech ❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ Dear Moms, International Breastfeeding Week begins today. I join the @mlekiemimiloscia wishes and I am with you. I know how breast feeding our babies is important and sometimes it leaves you sleepless For me, it is not only about satisfying the needs of my daughter, but also the natural building of relationships and closeness between us. I feel that in this way I give my child a lot of health and extra sense of security ... Ah, and those sweet eyes staring at me, full of love and gratitude ... I know, however, that there are women who are forced by different live situations or they want to make other decisions. You have to remember that this is your choice, we have the right to it - no judging. I respect and support every mom, because each of us wants the best for our little ones, and knows what is best ... Therefore, Dear Moms, let's support each other. Loads of health and joy for you and your sweetheart ❤️ ❤️ ❤️ #healthy #healthymom #baby #healthyplanbyann #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Polecamy:  Ta trzylatka pokazała, jaka siła drzemie w kobietach. Jej zdjęcia podbijają internet

Potwierdzeniem tego, że Anna Lewandowska nie ma tabunu niań był fakt, że mała Klara znajdowała się w pomieszczeniu, w którym Ania udzielała wywiadu! Kinga Rusin zaznaczyła, że jeżeli będzie taka potrzeba, to przerwą na moment wywiad, ale dziewczynka była bardzo grzeczna i nie było takiej potrzeby:) Co więcej, Ania zaznaczyła, że myślą z Robertem o powiększeniu rodziny!

- Planujecie szybko powiększenie rodziny czy zostawiacie to naturze? - zapytała Kinga Rusin.
- Na pewno! Myślę, że na pewno albo zostawimy to spontanicznie naturze. Na razie skupiamy się Klaruni i zobaczymy, co będzie w przyszłości. Co da Bóg - powiedziała Ania.

Dziennikarka nie pytała jednak tylko o macierzyństwo. Padło pytanie także "fit terroryzm", o który niektórzy posądzają trenerkę. 

Polecamy:  Księżniczka Charlotte w Polsce miała na sobie buty... wujka Harry'ego z 1986 roku!

Jak na to reaguje Anna Lewandowska?

Za każdym razem, kiedy dodawałam zdjęcie w trakcie ciąży, gdzie widać moje ciało, zawsze podkreślałam że jest to indywidualna sprawa, czy jest zgoda lekarza, czy nie ma przeciwwskazań. Zawsze to podkreślam. (...) Kiedy kobieta mówi do mnie, że chce wyglądać tak jak ja, ja mówię: "Zobacz jak ty dobrze wyglądasz, nie będąc sportowcem.

Czy Annie Lewandowskiej przeszkadza bycie "żoną męża"?

Fajnie było nosić orzełka reprezentując Polskę, a teraz w domu mamy jednego orzełka - i to jest Robert. Na razie wystarczy. Ja robię swoje. Pracuję jako trener, dietetyk, jako motywator, jako prezes Olimpiad Specjalnych (...) - mówiła Anna Lewandowska w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

Obecnie Ania Lewandowska rozpoczyna swój kolejny obóz treningowy, na który zabrała małą Klarę. Co więcej, ma nawet takie samo, sportowe obuwie co córeczka.

Camp by Ann summer 2017 Let's start #hpba #healthyteam #healthymom #campbyAnn #healthyplanbyann #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Oglądaliście wywiad z Anną Lewandowską? 

Polecamy:  Monika Zamachowska w wywiadzie wyznaje: "Mam wyrzuty sumienia z powodu inności Tomka"

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 06:31

Zobacz także

Nasze propozycje