Poprzedni artykuł: Dlaczego on nie chce uprawiać seksu? Następny artykuł: 10 najpiękniejszych zdjęć Lady Di na 19. rocznicę tragicznej śmierci K...

Anna Lewandowska w białym kostiumiku na konferencji Olimpiad Specjalnych: wystarczająco elegancko?

Kobieta, , tagi: Anna Lewandowska
Trenerka została nowym prezesem Olimpiad Specjalnych w Polsce. W tej roli pojawiła się po raz pierwszy na konferencji prasowej ubrana w biznesowy, ale kobiecy kostium. Jak Wam się podoba jej stylizacja?

Annę Lewandowską podczas treningów oglądamy w kolorowych legginsach Nike'a, na czerwonym dywanie w sukniach od La Manii, a na plaży w bikini Calzedonii. Teraz wiemy już także, jak wygląda biznesowy look trenerki.

Na konferencję prasową Olimpiad Specjalnych (jeden z trzech ruchów olimpijskich na świecie, obok Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpiady, dedykowany osobom z niepełnosprawnością intelektualną, zrzesza blisko 5 milionów sportowców reprezentujących 32 dyscypliny sportowe z ponad 170 krajów), których została prezeską, włożyła biały kostiumik z szortami, czarny top, klasyczne pantofle i delikatną biżuterię Sin by Mannei.

Chociaż Lewandowska odsłoniła opalone nogi w krótkich szortach, góra jej stylizacji była bardzo dyskretna. Czy spełniła wymogi biurowego dress code'u? Wydaje nam się, że w korporacji szef mógłby zwrócić uwagę na to, że szorty w sposób niewystarczający zasłaniają nogi, ale Ania dyktuje własne warunki.

Musimy też przyznać, że profesjonalny strój kobiecy, który nie zmusza nas do ukrywania naszych atutów, to krok do przodu. Bo przecież z jakiej racji mamy zakładać, że profesjonalna nie może oznaczać „kobieca”?

Zobacz także:  Natalia Siwiec w sukience za 95 zł! Tę markę uwielbia też Lewandowska

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 06:14

Zobacz także

Nasze propozycje