Poprzedni artykuł: Naukowcy ustalili, w jakim wieku możesz być zdradzona albo... sama zdr... Następny artykuł: Dominika Gwit odradza drastyczne diety i udowadnia, że z nadwagą można...

Anna Lewandowska (z dużym brzuszkiem!) reklamuje ćwiczenia dla ciężarnych. Przyszłe mamy - będziecie ćwiczyć?

Kobieta, , tagi: anna lewandowska ćwiczenia
Na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawił się jej długi wyczekiwany prezent dla przyszłych mam. Na okładce najnowszej płyty z ćwiczeniami wyeksponowała naprawdę spory brzuszek :).

Do tej pory Anna Lewandowska skrzętnie ukrywała ciążowy brzuszek. Odkąd pojawiła się informacja o tym, że trenerka jest w ciąży, Lewandowska chodziła w luźnych ubraniach, które zasłaniały krągłości. W tym szczególnym czasie żona Lewandowskiego nie zwolniła jednak tempa i pracowała nad nowym projektem. Już wiadomo, czego on dotyczy! Jedno z kilku marzeń gwiazdy wreszcie się spełniło.

Udało jej się wydać płytę z ćwiczeniami dla przyszłych mam. Ania pochwaliła się, że patronat nad płytą z treningiem objął nawet Instytut Matki i Dziecka. A to już spore wyróżnienie!

Podekscytowana?! To mało powiedziane! Skaczę z radości, a moje emocje sięgają zenitu!  Spełnia się moje kolejne marzenie …  Przedstawiam Wam moje najmłodsze w gronie DVD "dziecko"  - PŁYTA TRENINGOWA DLA PRZYSZŁYCH MAM „HEALTHY MOM BY ANN”.  To pierwszy taki program treningowy na polskim rynku, a patronat nam nim objął sam Instytut Matki i Dziecka - pisze Anna Lewandowska. 

Na swoim Instagramie Lewandowskampoinformowała również, że jeden procent ze sprzedaży tych płyt zostanie przekazany na rzecz Komitetu Olimpiady Specjalne Polska, gdzie Anna objęła stanowisko prezesa. Ćwiczenia dla przyszłych mam są również dostępne w wersji dla niesłyszących. Premiera nowego projektu trenerki jest przewidziana na 24 marca.

Pracowałam nad nim od dłuższego czasu i to on zajmował moją głowę w ostatnich tygodniach. Cieszę się, że wreszcie mogę się z Wami podzielić efektami pracy.  Droga przyszła mamo!  Cały materiał zgromadzony na płycie został przygotowany SPECJALNIE dla Ciebie! Z troską o zdrowie Twoje i Twojego dzidziusia . Płytę zamówisz w PRZEDSPRZEDAŻY NA MOJEJ STRONIE już dziś  https://dieta.hpba.pl/shop/product/190 a data dostawy przypada na dzień PREMIERY 24 marca❗️❗️❗️ Jest mi niezmiernie miło poinformować, że 1% dochodu ze sprzedaży książki będzie przeznaczony na rzecz Olimpiady Specjalne Polska. Płyta również w wersji dla NIESŁYSZĄCYCH! - kontynuuje Lewandowska.

Tylko spójrzcie na tę okładkę! Ania Lewandowska jest najlepszym dowodem na to, że ćwicząc w ciąży, nie przytyjesz. Choć przyznajemy, że mamy w naszej redakcji często w  ciąży wybierały jednak dodatkowe ciastko („w końcu i tak przytyje w ciąży! Co za różnica od czego?") zamiast treningu. A wy? Ćwiczyłyście w ciąży? Czy odpuściłyscie i dopiero po porodzie walczyłyście z dodatkowymi kilogramami?

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2019, 07:49

Zobacz także

Nasze propozycje