Poprzedni artykuł: Dzięki niej kobiety po chemioterapii nie wstydzą się chodzić bez peruk... Następny artykuł: Lubisz czytać książki? Możesz dostać całkiem nieźle płatną pracę:)

Anna Lewandowska pokazała, jak ćwiczy w ciąży! I tłumaczy, dlaczego warto to robić (Plus jej NOWE zdjęcia na meczu męża!)

Kobieta,
,
Anna Lewandowska jest już w 5. miesiącu ciąży. Ale patrząc na jej zdjęcie z treningu trudno w to uwierzyć...

Czy warto ćwiczyć w ciąży? Anna Lewandowska nie ma wątpliwości, że tak! Trenerka pokazała nowe zdjęcie na swoim Instagramie i trudno uwierzyć, że Lewandowska jest już w piątym miesiącu ciąży. Czy w zachowaniu tak dobrej sylwetki pomogły treningi? Na pewno!

Anna Lewandowska po tym, jak potwierdziła, że jest w ciąży, podkreśliła, że nie zamierza rezygnować z pracy i dalej będzie ćwiczyć. Tłumaczy też, że każda ciężarna powinna pamiętać o gimnastyce. Wiele z kobiet w ciąży rezygnuje z ćwiczeń, gdyż boi się, że może to wyrządzić dziecku krzywdę. A gdy przybywa kilogramów, zwyczajnie nie chce nam się ruszać. A dlaczego warto być aktywnym w ciąży? Według Anny Lewandowskiej pomoże to przygotować się do porodu, który jest olbrzymim wysiłkiem fizycznym.

 „Warto być aktywnym przed jak i w trakcie ciąży Dlaczego? • Średni koszt energetyczny porodu: 2,3 kcal/min (marsz 4-5 km/h)
• Średni czas trwania porodu 7-10 godzin
• Wydatek energetyczny pozwalający przebyć dystans 40-50 km (maraton)"  - pisze Ania Lewandowska.

A skoro maratończycy przygotowują się do maratonu tygodniami, to kobiety, który czeka podobny wysiłek, też nie powinny odpuszczać dbania o formę.

Fanki Ani są zachwycone tym, jak trenerka wygląda:

„Wyglądasz przepięknie w ciąży!!! Twarz, ciało, wszystko!!!", „Ciąża Ci służy! Wyglądasz pięknie" - piszą.

Nam zaś trudno uwierzyć, że Anna Lewandowska jest już w połowie ciąży! Czy te z was, które są matkami, też były tak szczuplutkie w piątym miesiącu?

Anna Lewandowska w ciąży
Anna Lewandowska w ciąży

Anna Lewandowska pokazała się też na meczu niemieckiej ligi, w którym grał jej mąż Robert Lewandowskiej (i oczywiście strzelił bramkę:). Wszystkie media analizują już te zdjęcia; widać brzuszek czy nie?:) Oceńcie same:

Anna Lewandowska w ciąży
Anna Lewandowska w ciąży

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2019, 12:07

Nasze propozycje