Poprzedni artykuł: Google przygotował wzruszające wideo, które podsumowuje 2016 rok Następny artykuł: Eksperyment rosyjskiego fotografa dowodzi, że nie jesteśmy anonimowi!

Kobietom w ciąży trudno jest osiągnąć taki efekt. Ale Anna Lewandowska może się tym pochwalić!

Kobieta, , tagi: Anna Lewandowska
Żona Roberta Lewandowskiego jest już w piątym miesiącu ciąży, ale nadal trenuje. Na jej Instagramie możemy zobaczyć ćwiczenia dopasowane do ciężarnych kobiet. Ostatnio jednak szczególnie zaskoczyła swoich fanów.

Mimo że do porodu pozostały jej cztery miesiące, to bez problemu potrafi wykonać... szpagat! Czasami nawet najbardziej wysportowanej kobiecie, trudno jest się tak rozciągnąć, a co dopiero tej, która spodziewa się dziecka. 

Z opisu zdjęcia możemy dowiedzieć się, jak wyglądał pełny trening Lewandowskiej. Najpierw zaczęła od krótkiej rozgrzewki. Za pomocą aplikacji Snapchat pokazała, jak bez wysiłku potrafi pokonać spacerem cztery kilometry na bieżni. Wcale nie dziwi nas fakt, że niektóre kobiety zazdroszczą jej takiej formy w błogosławionym stanie.

Później przeszła do ćwiczeń na osławionych już taśmach TRX. Nie zapomniała również o treningu ramion oraz pleców. Wykonała go jednak z bardzo niewielkim obciążeniem

Sekretem jej zgrabnych nóg w ciąży są przysiady oraz wykroki. Dzięki tym ćwiczeniom kształtuje się również pupa. A na koniec zostaje jeszcze rozciąganie. Aż same zazdrościmy Lewandowskiej takiej formy i figury w ciąży :).

Zdjęcie główne: instagram.com/p/BN_fT11juIV/?taken-by=annalewandowskahpba&hl=pl

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 16:27

Zobacz także

Nasze propozycje