Poprzedni artykuł: Maffashion szybko pocieszyła się po rozstaniu z Czarkiem? Podobno spot... Następny artykuł: Jak kiedyś wyglądała Magda Pieczonka? Niewiarygodna metamorfoza makija...

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży! Radosną nowinę ogłosił Robert Lewandowski

Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka. Robert Lewandowski pochwalił się w taki sam sposób, jak zrobił to w przypadku pierwszej ciąży swojej żony.

O drugiej ciąży Anny Lewandowskiej świat dowiedział się w dość zaskakujący, choć charakterystyczny dla piłkarzy sposób. Radosną nowinę ujawnił mąż trenerki – Robert Lewandowski – w trakcie meczu. Wszyscy jednoznacznie odczytali zabawne zachowanie piłkarza. A co na to Ania? Ona, po krótkim czasie... potwierdziła tę cudowną informację!

Anna Lewandowska w drugiej ciąży?

W trakcie meczu Ligii Mistrzów Robert Lewandowski zrobił coś zaskakującego! Zaraz po tym, jak w 69. minucie trafił do bramki, schował sobie piłkę pod koszulkę i... wsadził kciuk do ust. Oczywiście wszyscy jednoznacznie zinterpretowali zachowanie piłkarza. A co poniektórzy od razu pospieszyli z życzeniami. Nic dziwnego – w końcu Lewandowski dokładnie w ten sam sposób ogłosił, że jego żona spodziewa się ich pierwszego dziecka

Radosną nowinę niedługo później potwierdziła Anna Lewandowska, publikując na Instagramie zdjęcie męża z piłką pod koszulką i kciukiem w ustach. Przy fotce trenerka umieściła między innymi hasztag #baby. 

Na razie jednak Ania ani Robert nie podali, kiedy dokładnie na świecie pojawi się ich drugie dziecko. 

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 listopada 2019, 04:20

Nasze propozycje