Poprzedni artykuł: Kochasz zwierzęta? Te tatuaże są dla ciebie! Następny artykuł: Poznaj zapach, który dodaje pewności siebie

Anna Lewandowska szczerze u Magdy Mołek: "Nie mieliśmy pieniędzy. Pomagał nam Caritas...". Co jeszcze wyznała w wywiadzie?

Takie rozmowy jeszcze nie było! Anna Lewandowska w programie "W roli głównej" opowiedziała o swoim trudnym dzieciństwie, zdradziiła, że modli się za hejterów, a całym jej światem jest Robert. Fani są zachwyceni, my też...

Ten wywiad stał się absolutną sensacją! Powód? Anna Lewandowska podczas rozmowy z Magdą Mołek w programie "W roli głównej" w TVN Style pokazała swoją inną, bardziej "ludzką" twarz. Bo do tej pory fanki obserwujące jej codzienność, mogły mieć wrażenie, że Ania ma życie jak z bajki. Ale ta rozmowa pokazała, że wcale nie...

Trenerka fitness opowiedziała m.in. o swoim trudnym dzieciństwie. 

Ja kiedyś tych pieniędzy nie miałam. Naprawdę nie miałam. Do tego stopnia nie miałam, że chodziłam w dziurawych butach zimą i to był okropny okres w naszym życiu. Do tego stopnia, że nawet pomagał nam Caritas. I kiedy zaczęłam zarabiać swoje pierwsze pieniądze, to było stypendium. Miałam wtedy 18 lat, to było 800 zł. Połowę oddawałam mamie, a połowę miałam dla siebie - zdradziła Anna Lewandowska w programie Magdy Mołek.

Ania bardzo szczerze mówi o tym, jak z dnia na dzień jej życie się rozsypało.

Z dnia na dzień nie mieliśmy pieniędzy. To była największa szkoła życia. Byłam małym dzieckiem, to miałam normalne życie. Tata, mama, dzieci, pieniądze. Było na podstawowe rzeczy, wydatki, rzeczy do szkoły. A potem nie miałam nawet na podręczniki do szkoły. Tak historia rodziny się potoczyła, że zostaliśmy z mamą i zostaliśmy bez środków do życia - dodała w wywiadzie. 

Pojawił się oczywiście temat Roberta Lewandowskiego, początków miłości tej pary czy zamiłowania Ani do sportu. Nie zabrakło także pytań o hejterów. I tu Lewandowska znów zaskoczyła. Zamiast się złościć, ona się za nich... modli!

Myślę, że mam bardzo mocną skórę. Pewnie mi też pomaga dużo modlitwa, jestem wierzącą osobą. Zawsze jak mam jakiś  problem idę do kościoła się pomodlić. Zawsze mówię, jak ktoś ma jakiś problem, to trzeba znaleźć swoją ciszę - może być to medytacja, dla mnie medytacją jest modlitwa. Myślę, że dojrzałam do tego i nawet modliłam się za osoby, które życzą mi źle, bo stwierdziłam, że tak trzeba. Jestem żoną Roberta, czasami mi się za to obrywa - tłumaczyła na antenie TVN Style. 

Jedno jest pewne - po występie w programie Magdy Mołek, Ania nie musi się obawiać, że zaleje ją fala hejtu i krytycznych uwag - wręcz przeciwnie. Po zakończonym odcinku "W roli głównej" na profilu trenerki na Facebooku pojawiły się same zachwyty!

Świetny wywiad. Zmieniłam zdanie na Pani temat.

Nie ma co ukrywać Lewandowska jesteś Boska ;-) Bardzo inteligentnie i mądrze :-) jesteś inspiracją dla każdego :-) BRAWO nie zmieniaj się nigdy!

Obejrzałam, wywiad był świetny :-). Pani Ania okazała się pełną młodzieńczego uroku i temperamentu kobietą, przy tym mądrą i rozważną, bez wzdęcia, nadęcia i innych przywar, które media starają się przyszyć każdej osobie, która coś w życiu osiągnie.

A wam jak podobała się ta rozmowa?

Foto: Instagram Anny Lewandowskiej

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 02:52

Zobacz także

Nasze propozycje