Poprzedni artykuł: Wymarzony prezent na święta? Perfumy :) Zebrałyśmy dla was najpiękniej... Następny artykuł: Rozstałaś się z partnerem? Ta piosenka pomoże ci w trudnych chwilach

Anna Lewandowska zdradziła płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Kobieta,
,
, tagi: Anna Lewandowska, robert lewandowski, gwiazdy w ciąży
Kiedy potwierdziła się informacja, że Ania Lewandowska jest w ciąży, ruszyła lawina spekulacji, jakiej płci będzie dziecko. Szybko sama trenerka postanowiła rozwiać wątpliwości...

Niby mówi się, że kobieta promienieje w ciąży, kiedy spodziewa się synka, a jednak Anna Lewandowska cudownie wygląda spodziewając się... prawdopodobnie córeczki. Choć we wczorajszej rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Robert Lewandowski nie zdradził płci dziecka, to dzisiaj na Instagramie przyszłej mamy przez chwilę widniał komentarz świadczący o tym, że będzie to dziewczynka. Niestety wpis zniknął, ale prezentujemy Wam screen zamieszczony w portalu shape.pl. Jeżeli informacje co do płci dziecka się potwierdzą, to sądzicie, że córeczka będzie oczkiem w głowie tatusia? :)

A jak Anna i Robert planują wychowywać swoje dziecko, które przyjdzie na świat już za 4 miesiące? 

Zobaczcie także:  Mamy pierwsze zdjęcie Anny Lewandowskiej po ogłoszeniu, że spodziewa się dziecka! Widać brzuszek?

W wywiadzie dla "Gali" w 2013 roku Anna powiedziała: 

Aż tak precyzyjnie tego nie planujemy. Na wszystko przyjdzie pora. Na pewno sport będzie obecny w życiu naszych dzieci, bo z własnego doświadczenia wiem, jak wiele daje i jak kształtuje charakter. Obserwuję znajomych, którzy są zamożni, i naprawdę trudno jest w takim domu wychować dziecko. Trzeba być bardzo czujnym, żeby nie wpaść w pułapkę kupowania, tego, że dziecko ma wszystko i na wszystko sobie może pozwolić.

Czy jest coś, co trenerkę drażni w młodych rodzicach? To również zdradziła w tym wywiadzie: 

Dzieci się gubią, kiedy żyją w świecie, gdzie nie ma jasnych zasad, zakazów, nakazów, gdzie jedynym wyznacznikiem tego, co jest fajne, a co nie, są pieniądze. Przerażają mnie rodzice, którym się wydaje, że jak dziecku pod względem materialnym niczego nie brakuje, to wystarczy. Kupują mu drogą zabawkę, nową grę komputerową albo iPada, obok położą słodycze, a później się dziwią, że dziecko jest osowiałe albo chore, ciągle na antybiotyku. Zamiast zadbać o dobry kontakt, o to, co je i czy ma odpowiednią ilość ruchu.

Źródło: cytaty z magazynu "Gala" z 2013 roku

Foto: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lipca 2019, 08:24

Nasze propozycje