Poprzedni artykuł: Michał Malitowski o depresji: "Bardzo trudno przyznać się do swoich uc... Następny artykuł: Izabela Janachowska pokazała zdjęcie w bikini. Jak to możliwe, że zale...

Anna Mucha wróciła do Kuby Wojewódzkiego? To zdjęcie wszystko wyjaśnia

Kobieta, , tagi: Anna Mucha, Kuba Wojewódzki
Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znów są bardzo blisko. Czyżby pożałowali decyzji sprzed lat i postanowili odbudować swoją relację?

Anna Mucha znów podsyca plotki o powrocie do swojego dawnego partnera. O jej związku z Kubą Wojewódzkim mówili wszyscy, a wielu uważało że tych dwoje było dla siebie stworzonych. Niestety, para po kilku latach rozstała się. Teraz wydaje się, że ich relacja na nowo odżyła. Wszystko przez regularne publikacje Anny i Kuby na ich social-mediach.

Zobacz także: Wojewódzki ujawnia intymne szczegóły związku z muchą. Wzruszające słowa

Anna Mucha i bentley Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki w swojej niedawno wydanej autobiografii nazwał Anie swoim 'idealnym dopełnieniem'. Później Mucha opublikowała ich wspólne zdjęcie z podpisem ’pewne rzeczy nie rdzewieją’. Potem było zdjęcie nóg wystających z okna samochodu dziennikarza, których niemal bez wątpienia właścicielką była Anna. A teraz... seksowne zdjęcie Muchy przy luksusowym samochodzie należącym do Kuby!

Skąd pewność, że właścicielem Bentleya jest Wojewódzki? Wystarczy spojrzeć na rejestracje, która brzmi: ’KUBAW’. Mucha dodatkowo opatrzyła zdjęcie kokieteryjnych podpisem:

Zawsze dobieram auto pod kolor sukienki - napisała.

To zdjęcie przekonało fanów, że Kuba i Ania mają się z powrotem mocno ku sobie.

Długo czekałam na to, aż do siebie wrócicie.

Czyli jednak, wielki come back! - komentują internauci.

Czy Mucha i Wojewódzki faktycznie wrócili do siebie po dwunastu latach od zerwania? Z pewnością widują się oni ostatnio coraz częściej. Jednak być może, że wykorzystują tylko plotki o powrocie, aby zrobić wokół siebie nieco medialnego szumu. W końcu i Ania i Kuba lubią, gdy jest o nich głośno. 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 lipca 2020, 22:32

Nasze propozycje