Poprzedni artykuł: Doda i Małgorzata Rozenek-Majdan w... "Milionerach". O co może chodzić... Następny artykuł: Antek Królikowski naprawdę zakochany? To zdjęcie mówi wszystko...

Anna Rusowicz jest w ciąży! Widać już brzuszek :)

Kobieta, , tagi: styl gwiazd
Informację potwierdził ukochany wokalistki! Zobaczcie, jak pięknie Ania wygląda w ciąży.

Też uwiebiacie piosenkę "Czy da się kochać" Ani Rusowicz? My nucimy ją bardzo często. A teraz okazuje się, że jedna z najzdolniejszych polskich wokalistek jest w ciąży.

Właśnie tą radosną wiadomość potwierdził ukochany piosenkarki. Ostatnio para pojawiła się na rozdaniu "Srebrnych Jabłek" magazynu Pani i... rzeczywiście na niektórych zdjęciach widać już zaokrąglony brzuszek Ani! Gwiazda wygląda po prostu cudnie :)


Nam zresztą Ania Rusowicz (jej mamą był słynna Ada Rusowicz) znana jest od dawna nie tylko ze względu na swoją muzykę ale i... styl. Gwiazda estrady to zdeklarowana hippiska! Włosy, makijaż, ubrania - Ania wygląda jak wyciągnięta z tamtej epoki. Zobaczcie tylko kilka jej stylizacji - pierwsza pochodzi z programu TVN "Aplauz aplauz", gdzie Rusowicz była jurorką.

A jeśli chcecie posłuchać Ani, polecamy nowy utwór wokalistki - piosenkę do wielkiego hitu kinowego tego roku "Sztuka kochania"

Zobacz także: Tą fryzurę kochały nasze babcie, teraz pokochałyśmy i my!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 16:02

Zobacz także

Nasze propozycje