Poprzedni artykuł: Edyta Górnika pokazała kulisy odważnej sesji! Pozy roznegliżowanej gwi... Następny artykuł: Izabela Janachowska urodziła! Gwiazda TVN Style pokazała pierwsze zdję...

Antek Królikowski spotkał się z Baronem! Nie obyło się bez małych złośliwości...

Były i aktualny chłopak Julii Wieniawy wpadli na siebie na siłowni. Zrobiło się dziwnie...

To się mogło źle skończyć! Antek Królikowski i Aleksander Milwiw-Baron wpadli na siebie na siłowni. Jak można się było spodziewać, spotkanie aktualnego i byłego chłopaka Julii Wieniawy było dla obu niezbyt komfortowym doświadczeniem. Chociaż obaj próbowali ukryć emocje, można było wyczuć, że panujące między nimi napięcie. Ciekawe który z nich pierwszy zmieni siłownię... ;-)

Fot.: Instagram

Zobacz także: Wieniawa i Królikowski z nową dziewczyną na tej samej imprezie... Ale spotkanie!

Przypadkowe spotkanie Antka Królikowskiego i Barona

Antek Królikowski pewnie nie tak wyobrażał sobie relaksujący wieczór na siłowni. Po treningu, aktor postanowił nagrać filmik na Stories. W pewnym momencie, kątem oka zauważył ćwiczącego Barona. Nie wypadało zignorować muzyka, z którym zapewne wielokrotnie miał już okazję spotkać się na oficjalnych imprezach, więc Królikowski podszedł do nowego chłopaka swojej byłej dziewczyny. Zamiast jednak uprzejmie lub chociaż neutralnie przywitać się z Baronem, Antek delikatnie mu dopiekł:

Jest i on! Mój ksero-boy! – powiedział aktor, kierując kamerkę smartfona na Olka. 

Wyjaśniamy: określenia "ksero-boy" używa się opisując mężczyznę, który nie potrafi być sobą, więc upodabnia się do innych, kopiuje ich. Nazywając w ten sposób Barona, Antek zasugerował, że związek muzyka z Julią Wieniawą to naśladownictwo. Niezbyt to miłe! A jak na ten złośliwy żarcik Królikowskiego zareagował Olek. Z uśmiechem, ale jakby mocniej zarumieniony (chyba jednak nie przez wysiłek), odpowiedział:

Wanna be.

Zobacz także: Internauci nie pozostawiają suchej nitki na związku Julii Wieniawy i Barona. Tak ostrych słów para pewnie się nie spodziewała...

Baron nie dał się Antkowi sprowokować. Mało tego, także w żartobliwym tonie przyznał, że – wiążąc się z Wieniawą – "usiłuje naśladować" Królikowskiego. Naszym zdaniem nieźle wybrnął z tej niezbyt miłej sytuacji. 

A wy co myślicie o spotkaniu byłej i aktualnej miłości Julii Wieniawy?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2019, 07:10

Zobacz także

Nasze propozycje