Poprzedni artykuł: Te perfumy pachną jak kultowy zapach Victoria’s Secret, a kupisz je te... Następny artykuł: Syn Pameli Anderson ma już 19 lat! Podobny do sławnej mamy?

Gorący trend na Instagramie - selfie jeszcze nigdy nie było tak efektowne!

Jeśli podziwiając połyskujące zdjęcia na Instagramie bezskutecznie zastanawiałaś się, jak to zrobić, mamy dla ciebie odpowiedź :)

Zawsze starasz się robić sobie tylko idealne selfie? A może nie potrafisz wytrzymać kilku godzin bez sprawdzenia, co nowego dzieje się na twoim Instagramie? W takim razie musisz wypróbować ostatni gorący trend - dzięki temu "ulepszeniu" twoje zdjęcia będą jeszcze bardziej efektowne!

Połyskujące zdjęcia na Instagramie - jak to zrobić?

Jeśli odpowiedziałaś twierdząco na dwa pierwsze pytania z tekstu, na 90% już to widziałaś - od kilku tygodni na Instagramie coraz częściej pojawiają się zdjęcia i filmiki, które... migoczą. Połyskujące oczy, włosy, sukienki, kosmetyki, niebo - czego tylko dusza zapragnie. Animowany efekt sprawia, że od "potraktowanych" nim publikacji po prostu ciężko oderwać wzrok.

Jak uzyskać taki efekt? Potrzebujemy do tego osobnej aplikacji o nazwie KiraKira+ - aby ściągnąć ją na telefon musimy zapłacić 4,99 zł. Gdy podejmiemy decyzję o "inwestycji", możemy zacząć zabawę - podczas robienia zdjęć lub nagrywania filmików aplikacja automatycznie zapisuje je w podrasowanej, połyskującej wersji. KiraKira+ oferuje siedem migoczących filtrów, które różnią się intensywnością i kolorem "iskierek".

Aplikacja jest na tyle efektowna, że polubiły ją także gwiazdy, np. Joanna Przetakiewicz. Musimy przyznać, że my także dałyśmy się zauroczyć migoczącemu filtrowi. A wy miałyście okazję go wypróbować?

Zobacz też: Internauci nazywają ich najpiękniejszą parą na świecie - zobaczcie zdjęcia!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 06:02

Zobacz także

Nasze propozycje