Poprzedni artykuł: Tak wygląda najładniejsza pupa świata! Lepsza niż Kim Kardashian? Następny artykuł: Najpiękniejsze zapachy na wiosnę teraz za... pół ceny!

Polka zwyciężyła w brytyjskim 'Top Model'! Powtórzy sukces Anji Rubik?

Kobieta, , tagi: Top Model, modelka
Oto kolejny dowód na to, że uroda Polek jest doceniana na całym świecie! Arleta Kupiec wygrała brytyjską edycję "Top Model".

23-latka z Dąbrowy Białostockiej wygrała brytyjski "Top Model UK" w kategorii "commercial". Arleta Kupiec pokonała 4 tys. kandydatek do tego tytułu. Nagrodą - oprócz tytułu - był kontrakt z agencją modellingową. Arleta przyznaje też, że po wygranej zwróciło się do niej wiele firm związanych ze światem mody w sprawie współpracy. Czy uda jej się powtórzyć sukces Ani Rubik?

Polecam:  Tak wygląda najładniejsza pupa świata! Lepsza niż Kim Kardashian?

Kim jest Arleta Kupiec?

Jak mówiła w jednym z wywiadów, zawsze była pełna energii. Jako dziecko rozpoczęła przygodę z piłką ręczną, bardzo lubiła również tańczyć. Swój talent rozwijała w Domu Kultury, gdzie z czasem nawet prowadziła własne zajęcia. Po ukończeniu liceum wyjechała do Anglii, gdzie pracowała w restauracjach, na recepcji w hotelu jako hostessa, a także jako modelka. Startowała w konkursie Miss Polski UK&Ireland, gdzie nie udało jej się stanąć na podium, ale nie poddała się. Zgłosiła się do brytyjskiego "Top Model" i pokonała konkurencję! Jak na modelkę nie jest bardzo wysoka - ma 170 cm. Ale jej wymiary są już bliskie ideału: biust: 88 cm, talia: 67 cm, biodra: 90 cm.

Polecamy:  Tak wygląda najstarsza żywa Barbie świata!

To była najpiękniejsza chwila jaką było mi dane przeżyć.
Łzy szczęścia płynęły, nie obchodziło mnie w tamtej chwili jak wyjdę na zdjęciach. Jestem taka szczęśliwa ❤️❤️ @topmodel.co.uk
#polskadziewczyna #polishgirl #me #topmodelwinner #topmodel #topmodeluk #blonde #poland #england #london #londyn #hotel #bialystok #białystok #polska - radosną nowinę o wygranej ogłosiła na Instagramie.

Polecamy:  To ona będzie druhną Meghan Markle! Czyżby miała przyćmić pannę młodą?

Jej profil na razie na Instagramie obserwuje ponad 29 tys. osób, ale ta liczba stale rośnie. Wygrana w kategorii Top Model Commercial 2018 zapewne pomoże Arlecie rozwinąć skrzydła w modelingu. Zobaczcie, jak śliczną dziewczyną jest Arleta. Jej zdjęcia znajdziecie w naszej galerii. 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 20:29

Zobacz także

Nasze propozycje