Poprzedni artykuł: Ze wszystkich dziwnych 'trendów' TEN jest chyba najgorszy Następny artykuł: Jak książę Filip nazywa królową Elżbietę, gdy są tylko we dwoje? Będzi...

Najprzystojniejszy mężczyzna w rodzinie królewskiej? Wcale nie Harry ani William!

Książę William i jego brat Harry mają poważna konkurencję - ich młodszy krewny szturmem zdobywa serca brytyjskich kobiet ;)

Ten chłopak jest nazywany najprzystojniejszym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej! Kim jest Arthur Chatto i dlaczego budzi takie emocje wśród przedstawicielek płci pięknej?

Arthur Chatto - najprzystojniejszy mężczyzna w rodzinie królewskiej?

Młode pokolenie brytyjskiej monarchii ma ogromne grono zwolenników - księżna Kate to wzór stylu i urody dla milionów kobiet na całym świecie, Williama wielu widzi w roli następcy królowej Elżbiety, zaś rudowłosy Harry wciąż jest obiektem westchnień wielu Brytyjek (nawet pomimo związku z Meghan Markle). Wygląda jednak na to, że "wielkiej trójcy" właśnie wyrasta solidna konkurencja...

W ostatnich miesiącach coraz większą uwagę przyciąga Arthur Chatto - wnuk księżniczki Małgorzaty, która jest młodszą siostrą królowej Elżbiety. Muskularny 18-latek jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych - jego zdjęcia śledzą dziesiątki tysięcy zauroczonych fanek. Mimo, że przystojny brunet w kolejce do tronu jest gdzieś na szarym końcu, raczej nie przeszkodzi mu to w zostaniu bohaterem masowej wyobraźni ;)

Zajrzyjcie do naszej galerii i same oceńcie - jest przystojniejszy niż William i Harry?

Zobacz też: Figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna modelka... Meghan Markle ma na to swoje sposoby!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 lipca 2020, 03:29

Nasze propozycje