Poprzedni artykuł: Tak będzie wyglądać dziecko Christiana i Anastasii? Jest przeurocze :) Następny artykuł: Jedna z Kardashianek zmieniła się nie do poznania. "To nie jej twarz!"...

Teraz to jeden z najprzystojniejszych piłkarzy w Polsce. Ale kiedyś wyglądał zupełnie inaczej :)

Kobieta, , tagi: metamorfozy gwiazd
Teraz to przystojny mężczyzna z doskonałym wyczuciem stylu. Ale... Kiedyś Artur Boruc wyglądał zupełnie inaczej!

To zdjęcie z młodości bramkarza wywołało niemałe poruszenie. Trudno w to uwierzyć, ale tak - to naprawdę jest Artur Boruc. Widzicie podobieństwo? :)

 

Artur Boruc w młodości

Kiedy fani zobaczyli zdjęcie na Instagramie Ekstraklasy, oczywiście nie kryli zdziwienia. Niektórzy niedowierzali, że to naprawdę Artur Boruc! Trudno się zresztą temu dziwić. Musimy przyznać, że nas też zmyliły jego blond włosy z bujną grzywą :). 

Zobacz także: Pamiętacie Julkę z 'Na dobre i na złe'? Filmowa córka Artura Żmijewskiego dzisiaj ma 28 lat. Bardzo się zmieniła?

Zastanawiamy się tylko, kiedy dokładnie zostało zrobione to zdjęcie. Bo o ile dobrze pamiętamy, Artur Boruc latami eksperymentował z fryzurą. W 2004 roku miał na przykład wygolone boki, a zapuszczone u góry włosy, wiązał w niewielkiego kucyka. Dość długo nosił też rozjaśniane włosy. A przecież bramkarz ma je naturalnie w ciemnym kolorze.

Zdjęcie: East News

Jednak dopiero na opublikowanym zdjęciu z młodości Artur Boruc, nazywany też przez wielu Królem Arturem, jest wręcz nie do poznania. Jak ktoś słusznie zauważył w komentarzu pod zdjęciem, wyglądał wtedy raczej, jak wokalista boys bandu, a nie obiecujący, młody bramkarz. Co pisali fani?

- Wygląda tutaj jak wokalista zespołu Top One!

- Wow... Artur od samego początku był TOP.

- Hahha, to nie może być on!

Zdjęcie sprzed lat zostało zamieszczone na Instagramie w ramach zbliżającego się meczu Polska-Urugwaj. Przypomnijmy tylko, że w reprezentacji Polski Król Artur zagrał po raz ostatni. W narodowych barwach rozegrał aż 65 meczów i właśnie z takim numerem wystąpił w tym pożegnalnym spotkaniu. Łzy wzruszenia u samego Boruca, owacje na stojąco i głośne "dziękujemy" od kibiców rozbrzmiewały na Stadionie Narodowym.

Zdjęcie główne: Instagram.com/ekstraklasa_official

Prywatnie Artur Boruc od 2014 roku jest mężem Sary Boruc-Mannei, która urodziła mu córeczkę, Amelię (7 lat). Wcześniej bramkarz był już jeden raz żonaty. W 2001 roku powiedział sakramentalne "tak" Katarzynie Modrzewskiej, która siedem lat później urodziła mu syna - Aleksandra. Niestety para w 2009 roku rozwiodła się

Zdjęcie: Instagram; Instagram

Jak myślicie? Czy Artur Boruc bardzo się zmienił? :)

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 05:39

Zobacz także

Nasze propozycje