Poprzedni artykuł: Próbował ją obmacywać w samolocie - teraz z pewnością tego żałuje! Następny artykuł: Te perfumy sprawią, że odkryjesz w sobie... prawdziwego kociaka ;)

Kiedyś ukrywała się pod makijażem, dziś zamienia mankamenty w... sztukę!

Kobieta, , tagi: instagram, bielactwo
Ta dziewczyna pokazuje, jak z pozornej skazy uczynić swój największy atut!

Bielactwo nabyte jest chorobą, z którą bardzo ciężko się pogodzić - zmiany w postaci dużych plam na skórze są szczególnie dotkliwe z punktu widzenia młodych dziewczyn, dla których wygląd ma ogromne znaczenie. Na szczęście tabu bielactwa jest powoli przełamywane - o historii cierpiącej na tę przypadłość modelki słyszeli chyba wszyscy. Kolejnego dowodu na to, że nawet największa skaza może stać się atutem dostarcza Ashley Soto.

Ashley jest bardzo atrakcyjną dziewczyną, która tworzy na swoim ciele prawdziwe dzieła sztuki. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 85 tysięcy użytkowników, którzy podziwiają zdjęcia przedstawiające body painting. Jednak jeśli myślicie, że Ash maskuje w ten sposób swoją chorobę, to jesteście w dużym błędzie - podkreślając widoczne zmiany skórne, wydobywa ich unikalność!

Gdy w wieku 12 lat dziewczyna usłyszała diagnozę, była załamana. Naśmiewający się z niej rówieśnicy pytali ją, czy ma zwyczaj kąpać się w wybielaczu. Walcząc z kompleksami, Ashley początkowo pokrywała całe ciało makijażem, by nikt nie widział nierównej karnacji. Jednak jakiś czas temu zrozumiała, że nie tędy droga - zamiast ukrywać chorobę, postanowiła ją polubić i uczynić z niej swój znak rozpoznawczy!

Body painting Ashley wygląda naprawdę niesamowicie - ona sama mówi, że jest "dziewczyną, która ma na ciele wymalowany cały świat". Rzeczywiście, trudno odmówić jej słuszności! Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie te zdjęcia - są jedyne w swoim rodzaju. Zupełnie tak samo, jak ich autorka :)

Polecamy: Wygraj profesjonalną sesję do magazynu i bony do Zalando.pl o wartości 500 zł!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 08:40

Zobacz także

Nasze propozycje