Poprzedni artykuł: Idź jutro na Narodowy! Kobiety będą bić rekord Guinnessa w... samobada... Następny artykuł: 6 nawyków, których musisz pozbyć się przed 30-tką

Bańki mydlane, wizyta w zoo... Zobaczcie, jak Kate z dziećmi spędzała czas w Kanadzie! Co za urocze maluchy :)

Kobieta,
Kate z mężem, Księciem Williamem, oraz dziećmi, George'em i Charlotte, odbywają właśnie podróż po Kanadzie. Na przyjęciu dla dzieci zorganizowanym dla rodzin wojskowych, potomkowie brytyjskich królów bawili się balonami, puszczali bańki mydlane i zaprzyjaźnili się z króliczkami z niewielkiego zoo.

Kate podróżuje z mężem, Księciem Williamem, oraz dziećmi – trzyletnim (urodziny świętuje 22 lipca) George'em i 16-miesięczną Charlotte, po Kanadzie. 

Na przyjęciu dla rodzin wojskowych w mieście Victoria, na George'a i Charlotte czekała moc atrakcji. Mogli nie tylko puszczać bańki mydlane i bawić się balonami w kształcie zwierzątek, ale także zaprzyjaźnić się z żywymi zwierzątkami – królikami, kozami, owcami i konikami – w niewielkim zoo.

Podczas gdy Książę był zafascynowany balonami, jego młodsza siostra, zaprzyjaźniła się z Moosem, kundelkiem labradora i pudla, który na co dzień pracuje w ramach dogoterapii dla osób chorych na raka. 

Chociaż królewskie dzieci są jeszcze za małe, żeby na dłużej skupić na czymś uwagę, były zachwycone atrakcjami przygotowanymi dla nich w Kanadzie. Na tym przyjęciu mogli się poczuć jak na swoich urodzinach! Nic dziwnego, że strojem dostosowali się do dress code'u garden party. George'a Kate ubrała w granatowy sweterek podobny do tego, który nosi tata William, a Charlotte zachwyciła słodką sukienką i kardiganem.


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 04:14

Zobacz także

Nasze propozycje