Poprzedni artykuł: Te kobiety odważyły się pokazać swoją dotąd ukrywaną, wstydliwą stronę... Następny artykuł: Hejterzy dziwią się, że ta kobieta w ogóle znalazła partnera: „co robi...

Celine Dion jest chora? Tak chuda jeszcze nigdy nie była...

Kobieta, , tagi: choroby gwiazd
Zza granicy napływają niepokojące zdjęcia Celine Dion. Wokalistka wygląda przeraźliwie szczupło. Widać jej nawet kości na klatce piersiowej.

Od kilku dni Celine Dion przebywa w Paryżu, gdzie obecnie odbywają się słynne Tygodnie Mody. Jedna z jej stylizacji zwróciła szczególną uwagę. Gwiazda zawsze miała szczupłą sylwetkę, ale najwidoczniej w ostatnim czasie wokalistka straciła na wadze jeszcze bardziej.

Na pokazie RVDK Ronalda Van Der Kempa pojawiła się w szarym garniturze z podkreślonymi ramionami i głębokim dekoltem, który wyeksponował jej wychudzone ciało. Co się z nią dzieje?

Zdjęcie: P LE FLOCH/SIPA/SIPA/East News; SplashNews.com/East News

Przeraźliwie chuda Celine Dion 

Mimo że kilka jej kawałków na przestrzeni lat szturmem wdarło się na szczyty list przebojów, to jednak w ostatnich latach zdecydowanie częściej mówi się o tym, co dzieje się w życiu prywatnym Celine Dion niż o jej sukcesach zawodowych

Wszystko zaczęło się w 2016 roku. Świat obiegła wstrząsająca wiadomość: na raka krtani zmarł mąż i menedżer gwiazdy, Rene Angelil. Zaledwie dwa dni później walkę z tą samą chorobą przegrał również brat Celine... Po tym co się stało, artystka długo nie pojawiała się publicznie i dopiero po pół roku zdecydowała, że wróci do obowiązków. 

Z biegiem lat wcale jednak nie jest lepiej. Przykre wspomnienia ciągle do niej wracają. Zauważalny jest również spadek wagi u Celine Dion, który podobno ma być efektem zbyt restrykcyjnej diety i ćwiczeń, ale także pracowania przez niemal cały dzień.

- Co się stało?! To jest szokujące. Czy ona cierpi na anoreksję?

- Jeżeli nie jest poważnie chora, to na pewno zmaga się z anoreksją.

- Wygląda perfekcyjnie jak zawsze, ale jej chudość mnie martwi... Zawsze była szczupła, ale teraz widać jej kości.

Nadal ma jednak wierne grono fanów, którzy wspierają gwiazdę w social mediach. Na Instagramie obserwuje ją niemal trzy miliony internautów. Tym bardziej fani z niedowierzaniem patrzą na najnowsze zdjęcia gwiazdy i pytają wprost o to, czy ich idolka choruje na anoreksję. Musimy przyznać, że sylwetka Celine Dion wygląda dość niepokojąco... 

Tak prezentowała się jeszcze na początku 2018 roku:

Zdjęcie: Ons.pl

Zdjęcie główne: Instagram.com/celinedion

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 sierpnia 2019, 11:11

Nasze propozycje