Poprzedni artykuł: Agnieszka Kaczorowska mocno schudła - „mam ochotę dać Pani kanapkę” Następny artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się walentynkowym prezentem od mę...

Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży? Gwiazda odpowiada

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan spodziewają się kolejnego dziecka? Basia wreszcie odpowiedziała.

Barbara Kurdej-Szatan to bez wątpienia jedno z najgorętszych i najbardziej rozchwytywanych nazwisk w polskim show-biznesie. Choć aktorka, podobnie jak większość polskich gwiazd, jest niezwykle aktywna na swoim instagramowym koncie, gdzie chętnie dzieli się kolejnymi zawodowymi projektami, egzotycznymi wakacjami, czy uroczymi scenami z życia rodzinnego, to bardzo ceni sobie prywatność. Nic więc dziwnego, że brak transparentności w social mediach powoduje, że życie prywatne aktorki często jest tematem numer jeden kolorowych magazynów.

Ostatnio w kuluarach głośno mówiło się o domniemanym kryzysie w związku Basi i jej męża Rafała Szatana, później pojawiły się plotki, jakoby para spodziewała się kolejnego dziecka, co tłumaczono obszerną kreacją Basi na Telekamerach.

                                                                                                             Zdjęcie: ONS

Do tej pory aktorka nie komentowała sprawy, jednak jej ostatnie słowa nie pozostawiają wątpliwości. Czy rodzina Basi Kurdej-Szatan i Rafała Szatana niebawem się powiększy?

Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży?

Jakiś czas temu „Dobry tydzień” podał zaskakującą informację o drugiej ciąży Basi Kurdej-Szatan. Doniesienia tygodnika były motywowane obszerną suknią od Macieja Zienia, w której Kurdej-Szatan pojawiła się na TeleKamerach oraz licznymi wywiadami aktorskiego małżeństwa na temat planowanej ciąży. Nie jest bowiem tajemnicą, że zarówno Basia, jak i Rafał wielokrotnie publicznie wspominali, że starają się o rodzeństwo dla swojej 8-letniej córeczki Hani.

Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi… Może ta moja borelioza źle na to wpływa? Trudno powiedzieć. Hania również marzy o rodzeństwie. Jak miała 6 lat, to miała taki rok, że praktycznie codziennie pytała, kiedy będzie miała brata albo siostrę. [...] Ewidentnie chce rodzeństwa. I my też tego chcemy. [...] Mam nadzieję, że się uda -  jakiś czas temu przyznała Barbara Kurdej-Szatan w wywiadzie dla „Baby by Ann”.

Czy parze wreszcie się udało, a radosne wieści zwiastowane przez tygodnik „Dobry tydzień” okazały się prawdą? Jak udało się dowiedzieć serwisowi „Party.pl”, informacje o ciąży zaskoczyły nawet głównych zainteresowanych.

Proszę, dajcie mi spokój w temacie ciąży. Jak będę miała taką informacje i będę chciała się nią podzielić, to się podzielę. Jakiś „Dobry Tydzień” wnioskuje tak po sukience, która była luźna… Zresztą, przecież co chwilę jestem w mediach w ciąży – mówiła w rozmowie z serwisem „Party.pl” Barbara Kurdej-Szatan.

Parze życzymy wiele cierpliwości i mamy nadzieję, że jej marzenia o powiększeniu rodziny już niedługo się spełnią.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 lutego 2020, 22:26

Nasze propozycje