Poprzedni artykuł: Książę Harry opowiedział o latach spędzonych na terapii Następny artykuł: Pełnia Śnieżnego Księżyca - sprawdź, co oznacza i jak działa na twój z...

Będzie film „365 dni 2"! Znana jest już data premiery

Kobieta, , tagi: Blanka Lipińska, 365 dni
Zaledwie kilka dni temu film „365 dni" wszedł do kin, a producenci już obiecują kontynuację!

Blanka Lipińska napisała trzy częściową sagę nazywaną "polskim Grayem" - "365 dni", "Ten dzień" oraz "Kolejne 365 dni". Już teraz w kinach możemy zobaczyć ekranizację pierwszej części. Duże zainteresowanie filmem sprawia, że producenci już myślą o wyprodukowaniu kolejnego filmu. Kiedy możemy spodziewać się jego premiery?

Zobacz także: Która scena była najtrudniejsza dla aktorki grającej główną rolę w „polskim Grey’u”?

 "365 dni" Blanki Lipińskiej -  ekranizacja kolejnej książki

Premiera pierwszej części "365 dni" odbyła się w piątek, 7 lutego. Jak podaje Telemagazyn.pl twórcy już ciężko pracują nad drugą częścią! Roboczy tytuł to "365 dni 2", a film oparty ma być na historii Laury i Massimo z drugiej części sagi o nazwie "Ten dzień".

Znana jest nawet data premiery kolejnego filmu - ma to być równo za rok, 12 lutego 2021 roku. Podobnie jak w przypadku pierwszej części w rolach głównych zobaczymy Annę Marię SiekluckąMichele Morrone'a, zaś reżyserią ma zająć się Barbara Białowąs. 

Zakończenie pierwszej części jest nieco inne od tego, które możemy znaleźć w książce. Być może książkowe zakończenie, które powinniśmy zobaczyć na ekranie, będzie punktem wyjścia dla twórców do nowej części. Jedno jest pewne, finałowa scena "365 dni" pozostawia wiele pytań, na które twórcy z pewnością odpowiedzą już za rok, podczas premiery kolejnej części. 

Też już nie możecie się doczekać premiery "365 dni 2"?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 lutego 2020, 22:17

Nasze propozycje